Zamknij Lakiernik samochodowy

Proszę wpisać adres e-mail aby kontynuować aplikację na poniższą ofertę:

Lakiernik samochodowy

Holandia, Rotterdam
Stawka: 450euro /40h € nettoKRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :
  • mieszanie farb
  • lakierowanie powierzchni karoserii samochodów osobowych
  • demontaż i montaż elementów podlegających malowaniu
  • odpowiednie zabezpieczenie pojazdu przed malowaniem

Praca możliwa do podjęcia od zaraz!

Oferujemy :

  • pomoc w organizacji zakwaterowania
  • ubezpieczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 450 euro netto/tydzień
  • opiekę koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności przed rozpoczęciem zatrudnienia
  • pracę na długi czas
  • internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów: rozliczeń, pasków wypłat, jarografów
  • stabilne zatrudnienie w agencji o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • pakiet startowy o wartości 120 zł (poszewka na pościel, holenderska karta startowa do telefonu, słowniczek polsko – holenderski).
Wymagamy :
  • doświadczenie na stanowisku min. 3 lata
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B

OdnosnikiFacebookYouTube