Zamknij Ślusarz - obsługa palnika CO2 450 euro netto/40h

Proszę wpisać adres e-mail aby kontynuować aplikację na poniższą ofertę:

Ślusarz - obsługa palnika CO2 450 euro netto/40h

Holandia, Dordrecht
Stawka: 450 euro /40h € nettoKRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :

Ślusarz - obsługa palnika CO2
Miejsce pracy: Dordrecht, Holandia

Dla naszego klienta poszukujemy ślusarza, który będzie zajmował się, szlifowaniem, cięciem gięciem i przepalaniem blach (czarna stal 20mm-60mm ) w firmie zajmującej się produkcja konstrukcji stalowych.

Praca od już!

Oferujemy :

- stawka: 450 euro netto/ tydzień (40h),
- darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie,
- wypłatę w systemie tygodniowym,
- możliwość współpracy na dłuższy czas,

Wymagamy :

- doświadczenie w tego rodzaju pracy,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego - warunek konieczny,
- prawo jazdy (mile widziany własny samochód (zwrot kosztów dojazdów)),
- umiejętność czytania rysunków technicznych,

OdnosnikiFacebookYouTube