Zamknij Ślusarz - przepalacz CO2

Proszę wpisać adres e-mail aby kontynuować aplikację na poniższą ofertę:

Ślusarz - przepalacz CO2

Holandia, Dordrecht
Stawka: 10 euro/h € nettoKRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :

okolice DORDRECHT

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego ślusarza z doświadczeniem czytania rysunków technicznych, który będzie zajmował się przepalaniem blach (czarna stal 20mm-60mm ), oraz kątowników w firmie zajmującej się produkcja konstrukcji stalowych; praca polegać będize również na czyszczeniu elementów.
Praca od JUŻ!!!

Oferujemy :

- stawka: 400 euro netto/ tydzień (40h),
- darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie
- wypłatę w systemie tygodniowym,
- możliwość współpracy na dłuższy czas,

Wymagamy :

- doświadczenie w tego rodzaju pracy,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego - warunek konieczny,
- prawo jazdy i własny samochód (możliwość zwrotów kosztów dojazdów),
- umiejętność czytania rysunków technicznych,

OdnosnikiFacebookYouTube