Zamknij Monter Wentylacji - 11 euro netto/h

Proszę wpisać adres e-mail aby kontynuować aplikację na poniższą ofertę:

Monter Wentylacji - 11 euro netto/h

Holandia, Amsterdam
Stawka: 11 euro/h € nettoKRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Szukasz stabilnego zatrudnienia od Nowego Roku?
Zaaplikuj, zapewnij sobie zatrudnienie już teraz i nie martw się przez Święta Bożego Narodzenia.
Jesteś monterem wentylacji i chciałbyś rozpoczac pracę od stycznia ?
Wyślij swoje CV, a niezwłocznie się odezwiemy!

Monter Wentylacji - start od JUŻ!!!

Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam

Opis stanowiska:
- Prace przy montażu instalacji wentylacyjnych,
- montaż klimatyzatorów w budynkach przemysłowych,
- prace w oparciu o rysunek techniczny
- montaż i izolowanie kanałów wentylacyjnych,
- cięcie/gięcie/kształtowanie/dopasowywanie również innych typów rur do systemów wentylacyjnych (rury stalowe, aluminiowe ),

Oferujemy :

Oferujemy:
- zakwaterowanie(gratis),
- ubezpieczenie (gratis),
- od 11 euro netto /h,
- rozliczana kilometrówka na miejscu,
- opiekę koordynatora,
- możliwość pozyskiwania wartościowego doświadczenia skutkującego podniesieniem stawek,

Wymagamy :

Wymagania:
- minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podanym stanowisku,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- dobra kondycja fizyczna,
- mile widziane własne auto,
- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

OdnosnikiFacebookYouTube