Zamknij TRANSPORT GRATIS - PRACOWNIK PRODUKCJI

Proszę wpisać adres e-mail aby kontynuować aplikację na poniższą ofertę:

TRANSPORT GRATIS - PRACOWNIK PRODUKCJI

Holandia, NIJKERK
Stawka: 11,15 € bruttoKRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :

Zakład zajmuje się pakowaniem różnego rodzaju mięsa (szynki, rolady, mięso mielone, szaszłyki, steki itp)

Oferujemy :

  • legalną pracę w dobrze prosperujących zakładach
  • możliwość podjęcia pracy na minimum rok
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • możliwość zorganizowania przejazdu do Holandii

     Dodatkowo:
  • atrakcyjny pakiet startowy o wartości 120 zł (pościel, karta startowa z numerem holenderskim, słowniczek polsko-holenderski)
  • transport do Holandii "gratis"
Wymagamy :
  • znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym
  • dyspozycyjność na minimum rok czasu
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej

OdnosnikiFacebookYouTube