Zamknij Mechanik naczep samochodów ciężarowych

Proszę wpisać adres e-mail aby kontynuować aplikację na poniższą ofertę:

Mechanik naczep samochodów ciężarowych

Holandia, Nijmegen
Stawka: 480 E/40h € nettoKRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :

Dla swojego klienta firma Covebo Work Office poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku serwisant - mechanik naczep w warsztatach naprawczych samochodów ciężarowych:

  • Konserwacja oraz renowacja naczep. Naprawa pod względem: mechanicznym, elektrycznym, hydraulicznym i pneumatycznym.
  • Naprawa i wymiana klocków hamulcowych, diagnoza i sprawdzanie naczep, naprawa i wymiana żarówek - prosta elektryka.
  • Serwisowanie i przygotowywanie naczep do trasy - naprawa i diagnoza zawieszenia, szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych etc..
  • Montaż elementów na zewnątrz i wewnątrz naczepy).
  • Spawanie ram naczep.
  • Pracę na podstawie rysunku technicznego i wykonywanie pomiarów.

Oferujemy :

  • Ubezpieczenie, zakwaterowanie ( gratis, pokoje 1 - osobowe ).
  • Stawkę 480 euro netto/tydzień ( możliwość nadgodzin ),
  • Opiekę koordynatora.
  • Pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności przed rozpoczęciem zatrudnienia.
  • Pracę na długi czas.
  • Internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów: rozliczeń, pasków wypłat, jarografów.

Wymagamy :
  • Doświadczenie techniczne pozwalające na prawidłowe wykonywanie obowiązków.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi takich jak piły, wiertarki, szlifierki kątowe.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B (mile widziane posiadanie samochodu prywatnego).
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku.

OdnosnikiFacebookYouTube