Zamknij STOLARZ BUDOWLANY - hala montażowa prace stolarsko - dekarskie

Proszę wpisać adres e-mail aby kontynuować aplikację na poniższą ofertę:

STOLARZ BUDOWLANY - hala montaĹźowa prace stolarsko - dekarskie

STOLARZ BUDOWLANY - hala montażowa prace stolarsko - dekarskie
Holandia, Meppel
Stawka: 11 euro/h € nettoKRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :

• Wykonywanie, konserwacja oraz montowanie konstrukcji drewnianych - więźby dachowe, dachy
• Prace wykonywane na hali montażowej, następnie gotowe dachy są przewożone na montaż do klienta
• Prace izolacyjne - wypełnianie wełną

Oferujemy :

• Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
• Zakwaterowanie i ubezpieczenie GRATIS
• Pokój 1-osobowy
• Od 440 euro netto/40h - nadgodziny dodatkowo płatne
• Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Wymagamy :

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny)
• Doświadczenie w pracy stolarza, dekarza - min. 2 lata
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

OdnosnikiFacebookYouTube