Zamknij Spawacz 141- wymienniki ciepła

Proszę wpisać adres e-mail aby kontynuować aplikację na poniższą ofertę:

Spawacz 141- wymienniki ciepła

-, Vianen
Stawka: 12.50 € nettoKRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :

Do pracy długoterminowej poszukujemy spawacza 141 . Praca przy spawaniu cienkich elementów blach wykonanych z stali nierdzewnej (przekroje od 0,2 mm do 2,5mm) będących komponentami wymienników ciepła.

Oferujemy :

- 500 euro netto/40h,
- refundację kosztów w przypadku odnowienia uprawnień spawalniczych,
- bonus finansowy w przypadku polecenia kandydata do pracy i jego efektywnej pracy na przestrzeni miesiąca,
- kompletny pakiet socjalny,
- opiekę managera,
- wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym,
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy,

Wymagamy :

- uprawnienia do spawania TIG,
- doświadczenie w pracy przy spawaniu cienkich elementów blach,
- znajomość rysunku technicznego,
- znajomość języka obcego,
- prawo jazdy kategorii B oraz samochód.

OdnosnikiFacebookYouTube