Zamknij Monter anten GSM, pracownik wysokościowy -550 E

Proszę wpisać adres e-mail aby kontynuować aplikację na poniższą ofertę:

Monter anten GSM, pracownik wysokościowy -550 E

Holandia, cała Holandia
Stawka: 550 E/40h € nettoKRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :

Monter anten GSM, pracownik wysokościowy
Miejsce pracy: Holandia

Zadania: Dla naszego holenderskiego klienta szukamy pracowników wysokościowych; prace polegające na modernizacji stacji z 3G na 4G, oraz stacji bazowych. Praca na dłuższy okres czasu.

Oferujemy :

- Atrakcyjne wynagrodzenie – 550 E netto/40h;
- Pracę na długi okres;
- Zakwaterowanie i ubezpieczenie ( gratis );
- Tygodniowe wypłaty;
- Praca na warunkach holenderskich;

Wymagamy :

- Doświadczenie w montaż anten GSM (SWAP; 3g-4g), stacji bazowych;
- Certyfikat IRATA (międzynarodowy certyfikat do pracy na wysokości) lub tożsamy;
- Znajomość systemów RBS/BTS będzie dodatkowym atutem skutkującym podwyżkę wynagrodzenia;
- Komunikatywna znajomość języka obecnego: angielski, lub holenderski;
- Mile widziane prawo jazdy, oraz własne auto;

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

OdnosnikiFacebookYouTube