Zamknij Pakowanie produktów wegetarianskich

Proszę wpisać adres e-mail aby kontynuować aplikację na poniższą ofertę:

Pakowanie produktĂłw wegetarianskich

Pakowanie produktów wegetarianskich
Holandia, Goor
Stawka: 9,60 € bruttoKRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :

•    pakowanie produktów wysokobiałkowych, wegetariańskich (m.in. tofu, soja)
•    kontrola jakości, ważenie, etykietowanie oraz inne proste prace przy linii produkcyjnej
•    praca nie wymagająca doświadczenia

Oferujemy :

•    komunikatywnej znajomości języka angielskiego
•    gotowości do pracy w chłodniejszych warunkach (ok. 5-7°C)
•    motywacji i chęci do pracy
•    mile widziane prawo jazdy
•    dyspozycyjności na minimum 10 tygodni

Wymagamy :

•    stawka godzinowa 9,60 € brutto
•    możliwość wyjazdu w parach
•    zakwaterowanie firmowe i ubezpieczenie zdrowotne
•    internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów (rozliczeń, pasków wypłat itp.)
•    możliwość otrzymania zaliczki 150 euro po pierwszym tygodniu
•    opiekę polskiego koordynatora w załatwianiu formalności

OdnosnikiFacebookYouTube