Zamknij Sortowanie metali kolorowych

Proszę wpisać adres e-mail aby kontynuować aplikację na poniższą ofertę:

Sortowanie metali kolorowych

Holandia, Hardewijk
Stawka: 9,11 € nettoKRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • gotowości do podjęcia długoterminowej współpracy
  • motywacji i chęci do prac
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane prawo jazdy
Oferujemy :

  • sortowanie metali kolorowych i szlachetnych
  • separacja monet od drobnego złomu na taśmie transportowej
  • wstepne oczyszczanie produktów przed dalszym procesem przetwarzania
Wymagamy :
  • wynagrodzenie: I zmiana 9,11 € brutto, II zmiana 10,29 € brutto
  • zakwaterowanie firmowe
  • ubezpieczenie podczas pobytu
  • regularnie wypłacane wynagrodzenie
  • atrakcyjny pakiet startowy (pościel, karta startowa z numerem holenderskim, słowniczek polsko-holenderski)
  • internetowy profil pracowników, który zawiera: wizualny pasek wypłat, -
  • wyliczenia przepracowanych godzin i poniesionych kosztów oraz wgląd do wszelkich dokumentów

OdnosnikiFacebookYouTube