Zamknij STAŁA PRACA PRODUKCYJNA

Proszę wpisać adres e-mail aby kontynuować aplikację na poniższą ofertę:

STAŁA PRACA PRODUKCYJNA

Holandia, NIJKERK
Stawka: 9,66 € bruttoKRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :
  • praca przy pakowaniu filetów drobiowych na zmechanizowanej linii produkcyjnej
  • zrywanie polędwiczek drobiowych
  • układanie filetów na tacki
  • inne prace produkcyjne
Oferujemy :

  • legalna, długoterminową pracę (12 miesięcy) z możliwością przedłużenia
  • pełne ubezpieczenie
  • dobre warunki mieszkaniowe
  • regularnie wypłacane miesięczne wynagrodzenie
  • transport do Holandii oraz opiekę polskich koordynatorów
  • internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów (rozliczeń, pasków wypłat itp.)
  • zaliczkę po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • po 26 tygodniach  każdy pracownik otrzymuje dodatek 0,50 euro netto do każdej przepracowanej godziny
  • Bonus nawet do 150 EUR netto dla stałych pracowników*

     Dodatkowo:
  • atrakcyjny pakiet startowy o wartości 120 zł (pościel, karta startowa z numerem holenderskim, słowniczek polsko-holenderski)

*Bonus:

  •  50€ - po przepracowaniu 500 godzin
  • 100€ - po przepracowaniu 1250 godzin
Wymagamy :
  • mile widziane doświadczenie w branży drobiarskiej przy zmechanizowanej linii produkcyjnej
  • motywacja do pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

OdnosnikiFacebookYouTube