Praca dla spawacza w Holandii

Szukasz pracy jako spawacz?

Jesteś doświadczonym spawaczem i chcesz pracować w międzynarodowym środowisku? A może zależy Ci na doskonaleniu swoich umiejętności w tym obszarze? Wartość polskiego specjalisty na holenderskim rynku nie maleje – wykorzystaj swój moment! Postaw na agencję, dla której bezpieczna i stabilna praca, a także szacunek do specjalisty jest zawsze na pierwszym miejscu. Postaw na Covebo!

Spawacz MIG/MAG małe i średnie konstrukcje

Poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy, którzy zajmują się spawaniem drobnych i średnich konstrukcji, takich jak bramy, ogrodzenia, balustrady. Czy to właśnie na Ciebie czekamy?

Swoją pracę będziesz wykonywać na podstawie WPS lub prostych rysunków technicznych. Indywidualne stanowisko, odpowiednie wyposażenie i miła atmosfera sprawią, że będziesz chciał zostać na dłużej. W większości przypadków nie wymagamy certyfikatów spawalniczych.

Spawacz MIG/MAG – offshore/stocznie

Platformy morskich farm wiatrowych? Instalacje naftowe? Pogłębiarki? Jeżeli interesuje Cię spawanie takich konstrukcji w metodzie MIG/MAG, a konkretnie drutem proszkowym 136, to dobrze trafiłeś!

Oferujemy pracę w zespole fachowców, możliwość dłuższego zatrudnienia i ambitne projekty! Nie czekaj i aplikuj teraz!

Spawacz TIG – zbiorniki

Czy spawanie zbiorników metodą TIG dla przemysłu spożywczego, chemicznego lub naftowego brzmi dla Ciebie zachęcająco? Super, w Covebo znajdziesz atrakcyjne oferty! Oferujemy możliwość rozwoju przy ambitnych projektach oraz pracę na samodzielnym stanowisku. Znajomość rysunku technicznego i precyzja są niezbędnymi kryteriami do tej pracy.

Spawacz TIG – przemysł spożywczy

Czy praca przy spawaniu i składaniu elementów maszyn używanych w przemyśle spożywczym wpasowuje się w Twoje doświadczenie i kompetencje? U nas znajdziesz pracę w firmach, które oferują stworzenie produktu od podstaw, uwzględniając prace monterskie i spawanie. Stanowisko może wydawać się wymagające, ale przecież kto jak nie Ty sprosta temu wyzwaniu?

Operator robota spawalniczego

Praca jako operator robota spawalniczego brzmi dla Ciebie atrakcyjnie? Nie musisz umieć programować, do Twoich obowiązków będzie należało załadowanie materiału, operowanie robotem i ewentualne poprawki manualne, najczęściej w metodzie MIG/MAG.

Z naszej strony oferujemy pewną i stabilną pracę na dłuższy okres i naprawdę świetną atmosferę.

Spawacz/monter

Samo spawanie wydaje Ci się rutynową pracą? Nie musisz szukać dalej, mamy oferty dla spawaczy MIG/MAG, zajmujących się monterką. Współpracujemy z zakładami, w których możesz zająć się budową przeróżnych konstrukcji od podstaw – czy to dla przemysłu motoryzacyjnego, spożywczego czy nawet offshore.

Umiejętność obsługi suwnicy i dobra znajomość rysunku technicznego to bardzo ważne atuty na tym stanowisku.

Spawacz TIG aluminium

Praca z aluminium nie należy do najprostszych. Wymaga odpowiednich umiejętności oraz dobrego przygotowania do pracy, doświadczonemu specjaliście da jednak sporo satysfakcji. Nasze firmy zajmują się produkcją zbiorników, elementów konstrukcji dachów lub wyposażenia stadionów sportowych. Gwarantują odpowiednie warunki, takie jak maski z nawiewem oraz wentylowane miejsce pracy.

Spawacz MIG/MAG - naczepy samochodowe

Jeżeli jesteś osobą, która korzysta z transportu, to na pewno spotkałeś na swojej drodze naczepy samochodowe wykonane przez naszych pracowników. Chcesz pracować w dużym zakładzie o ugruntowanej pozycji? Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy ze stalą czarną w metodzie MIG/MAG, a także potrafisz czytać rysunek techniczny, jesteś idealnym kandydatem do tej pracy.

Stań się częścią zespołu, który tworzy produkty na rynek światowy!

Spawacz - własna działalność gospodarcza

Posiadasz własną działalność gospodarczą i szukasz pracy w charakterze spawacza? Lepiej trafić nie mogłeś! Oferujemy pracę dla spawaczy metodami MIG, MAG oraz TIG przy różnych konstrukcjach i w różnych materiałach na terenie całej Holandii.

Wymagane własne zakwaterowanie w Holandii.

Praca w spawalnictwie

Wypełnij formularz, a oddzwonię do Ciebie

Masz jakieś pytania?

Chętnie pomogę

Simona Olbrich