Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Praca dla operatora pras
Praca dla operatora pras (Nr oferty 1388)
2019-07-01 00:00:00 2019-10-31 00:00:00 Covebo Work Office Montfoort 12.50 EUR Obsługa pras krawędziowych - głównie pras LVD, Safan, Trumpf. Posiadamy kilka ofert w różnych lokalizacjach Holandii.
12.50 € netto
Montfoort, Holandia
Bon paliwowy o wartości 420zł
Zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym
1388
Opis stanowiska
  • Obsługa pras krawędziowych - głównie pras LVD, Safan, Trumpf.
  • Posiadamy kilka ofert w różnych lokalizacjach Holandii.
Wymagamy
  • Doświadczenie w pracy jako operator prasy krawędziowej.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Umiejętność wprowadzania korekt do programu.
  • Komunikatywna znajomość angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane.
Oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Stawkę: 480 - 500 euro netto/ 40 h ( podana kwota po odtrąceniu opłat za mieszkanie i ubezpiecznie)
  • Atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od doświadczenia.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Buty, ubrania i narzędzie niezbędne do pracy.
  • VCA.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Sprawdź nasze pozostałe oferty pracy na stanowisku: Spawacz, monter, hydraulik i wiele innych.

Partnerzy

POPUP