Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Programista Lasera CNC
Programista Lasera CNC (Nr oferty 1413)
2019-04-12 00:00:00 2019-08-23 00:00:00 Covebo Work Office Horst 12.50 EUR Programowanie lasera CNC firmy Bystronic. Praca z programem software Bi Soft. Wprowadzane korekt do programów. Rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn. Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym. Zgłaszanie usterek.
12.50 € netto
Horst, Holandia
Ubezpieczenie zdrowotne
Zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym
1413
Opis stanowiska
  • Programowanie lasera CNC firmy Bystronic.
  • Praca z programem software Bi Soft.
  • Wprowadzane korekt do programów.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn.
  • Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym.
  • Zgłaszanie usterek.
Wymagamy
  • Doświadczenie w obsłudze i programowaniu lasera CNC firmy Bystronic.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Komunikatywnej znajomość j.angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
  • Stawkę : 500 euro netto/ 40h
  • Zakwaterowanie - jednoosobowe pokoje.
  • Ubezpieczenie.
  • Samochód na terenie Holandii.
  • Możliwość pracy w nadgodzinach w soboty.
  • Praca wykonywana na jedną zmianę.
  • Możliwość rozwoju i poszerzenia swoich kwalifikacji.
  • Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole.
  • Praca na długi okres czasu.
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Sprawdź pozostałe nasze oferty pracy na stanowisku: Spawacz, Operator CNC, Monter i wiele innych!

Partnerzy