Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Sortowanie puszek z żywnością
Sortowanie puszek z żywnością (Nr oferty 1380)

Oferta wygasła

2019-01-30 00:00:00 2019-03-27 00:00:00 Covebo Work Office Apeldoorn 9.33 EUR Praca wykonywana w magazynie przy kilku liniach produkcyjnych, polegająca na przepakowywaniu i sortowaniu puszek z żywnością, karmą itp.
9.33 € brutto
Apeldoorn, Holandia
Ubezpieczenie zdrowotne
Opieka polskich koordynatorów
1380
Opis stanowiska
  • Praca wykonywana w magazynie przy kilku liniach produkcyjnych, polegająca na przepakowywaniu i sortowaniu puszek z żywnością, karmą itp.
Wymagamy
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.
Oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto oraz ekstra bonusy.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Transportu z Polski do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • Możliwość otrzymania zaliczki 150 € po pierwszym tygodniu pracy.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.

Partnerzy

POPUP