Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Praca w produkcji
Praca w produkcji (Nr oferty 1440)
2019-05-17 00:00:00 2019-06-28 00:00:00 Covebo Work Office Bunschoten 9.93 EUR Pakowanie mięsa do skrzynek oraz układanie skrzynek na paletę.
9.93 € brutto
Bunschoten, Holandia
Ubezpieczenie zdrowotne
Opieka polskich koordynatorów
1440
Opis stanowiska
  • Pakowanie mięsa do skrzynek oraz układanie skrzynek na paletę.
Wymagamy
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Oferta kierowana również do osób bez doświadczenia.
Oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Każda godzina - 112,5%
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.

Partnerzy

POPUP