Frezer CNC Fanuc

Zamknij

KRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :
  • praca z maszynami CNC ze sterownikiem Fanuc
  • programowanie maszyn i wprowadzane korekt do programów
  • rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn
  • utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym
  • zgłaszanie usterek
Oferujemy :

  • doświadczenie w obsłudze frezarek CNC ze sterownikiem Fanuc
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • chęć rozwoju zawodowego
  • dobre zdolności komunikacyjne
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • własny samochód będzie atutem
Wymagamy :
  • atrakcyjne wynagrodzenie 480 euro netto/ tydzień
  • mieszkanie- 1 osobowe pokoje
  • ubezpieczenie
  • pomoc koordynatorów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

OdnosnikiFacebookYouTube

Partnerzy