Monter/spawacza- zbiorniki z RVS

Zamknij

KRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :

Do pracy w charakterze montera/spawacza poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy przy zbiornikach, cysternach oraz silosach z RVS. Praca na długi czas.

Oferujemy :

- 500 euro netto/40h,
- refundację kosztów w przypadku odnowienia uprawnień spawalniczych,
- bonus finansowy w przypadku polecenia kandydata do pracy i jego efektywnej pracy na przestrzeni miesiąca,
- kompletny pakiet socjalny,
- opiekę managera,
- wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym,
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Wymagamy :

- doświadczenie w spawaniu zbiorników z stali nierdzewnej,
- doświadczenie w spawaniu stali czarnej mile widziane,
- znajomość rysunku technicznego oraz doświadczenie w pracach monterskich,
- znajomość języka obcego,
- prawo jazdy kategorii B.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

OdnosnikiFacebookYouTube

Partnerzy