Operator prasy krawędziowej
Zamknij

Miejsce pracy:
Holandia, Venlo
Stawka:
12,50 € netto
KRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :
  • ustawianie lasera CNC
  • pisanie programów na podstawie rysunku technicznego
  • praca na laserze Trumpf
Oferujemy :

  • atrakcyjne warunki finansowe 500 euro netto/ tydzień
  • zakwaterowanie (1- osobowe pokoje)
  • ubezpieczenie
  • pomoc koordynatora
Wymagamy :
  • doświadczenia na wyżej opisanym stanowisku,
  • znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności programowania i ustawiania maszyny na podstawie rysunku
  • samodzielności
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikacyjny
  • prawo jazdy kat B. i własny samochód będzie dodatkowym atutem

  • poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

OdnosnikiFacebookYouTube

Partnerzy