operator robota spawalniczego
Zamknij

Miejsce pracy:
-, Woerden
Stawka:
Kontakt
KRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :
  • programowanie i/lub obsługa robota spawalniczego
  • praca na maszynie VALK
  • praca ze sterownikiem Panasonic
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • kontrola wytwarzanych detali
Oferujemy :

  • 450€ netto/tydzień (operator)
  • 475€ netto/tydzień (programista-operator)
  • tygodniowe wypłaty
  • mieszkanie - 1 osobowe pokoje
  • ubezpieczenie
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu

Poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz bonus finansowy (zapytaj o szczegóły telefonicznie).

Wymagamy :
  • doświadczenia w obsłudze robota spawalniczego
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • dyspozycyjności
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu robota spawalniczego
  •  mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

OdnosnikiFacebookYouTube

Partnerzy