Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Hydraulik
Hydraulik (Nr oferty 1207)
2018-04-25 00:00:00 2019-05-28 00:00:00 Covebo Work Office Nijkerk 11.50 EUR praca w jednym z obszarów systemowych: Henco, Uponor, PVC, sanitarnych, podłogowych systemów grzewczych, grzejników
11.50 € netto
Nijkerk, Holandia
Ubezpieczenie zdrowotne
Zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym
1207
Opis stanowiska
  • praca w jednym z obszarów systemowych: Henco, Uponor, PVC, sanitarnych, podłogowych systemów grzewczych, grzejników
Wymagamy
  • doświadczenie w pracy jako hydraulik
  • mile widziane doświadczenie w jednym z obszarów systemowych: Henco,Uponor, PVC, sanitarnych, podłogowych systemów grzewczych, grzejników
  •  min. podstawowa znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  •  prawo jazdy kat. B.
  •  dyspozycyjność do wyjazdu
Oferujemy
  • atrakcyjne warunki finansowe 460 euro netto/40h już po odtrąceniach za mieszkanie, ubezpieczenie i samochód
  • tygodniowe wypłaty
  • praca na długi okres czasu
  • zakwaterowanie (1-osobowe pokoje)
  • ubezpieczenie
  • pomoc koordynatorów na terenie Holandii
  • szkolenie przez rozpoczęciem pracy

Partnerzy