Hydraulik
Zamknij

Hydraulik

Hydraulik
Miejsce pracy:
-, Nijkerk
Stawka:
11,50 € netto
KRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :
  • praca w jednym z obszarów systemowych: Henco, Uponor, PVC, sanitarnych, podłogowych systemów grzewczych, grzejników
Oferujemy :

  • atrakcyjne warunki finansowe 460 euro netto/40h już po odtrąceniach za mieszkanie, ubezpieczenie i samochód
  • tygodniowe wypłaty
  • praca na długi okres czasu
  • zakwaterowanie (1-osobowe pokoje)
  • ubezpieczenie
  • pomoc koordynatorów na terenie Holandii
  • szkolenie przez rozpoczęciem pracy
Wymagamy :
  • doświadczenie w pracy jako hydraulik
  • mile widziane doświadczenie w jednym z obszarów systemowych: Henco,Uponor, PVC, sanitarnych, podłogowych systemów grzewczych, grzejników
  •  min. podstawowa znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  •  prawo jazdy kat. B.
  •  dyspozycyjność do wyjazdu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

OdnosnikiFacebookYouTube

Partnerzy