Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Zamknij Pakowanie mięsa drobiowego
Pakowanie mięsa drobiowego
2018-08-02 00:00:00 2019-01-17 00:00:00 Covebo Work Office Hoogeveen Hoogeveen 9.81 EUR Praca wykonywana w zakładzie drobiarskim. Pakowanie piersi i udek z kurczaka na linii taśmowej. Ważenie i pakowanie mięsa drobiowego. Filetowanie/wykrawanie filetów drobiowych (tylko osoby z doświadczeniem).
9.81 € brutto
Darmowy przejazd Polska Holandia
Opieka polskich koordynatorów
1283
Opis stanowiska
  • Praca wykonywana w zakładzie drobiarskim.
  • Pakowanie piersi i udek z kurczaka na linii taśmowej.
  • Ważenie i pakowanie mięsa drobiowego.
  • Filetowanie/wykrawanie filetów drobiowych (tylko osoby z doświadczeniem).
Wymagamy
  • Doświedczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Doświadczenie w pracy przy wykrwaniu filetów (dotyczy jedynie osób kierowanych do pracy przy filetowaniu).
Oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Ekstra Bonusy - Transport z Polski do Holandii GRATIS.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • Możliwość wyjazdu w parach.
  • Możliwość zakupu obiadów w atakcyjnej cenie w przyzakładowej stołówce.

Partnerzy

POPUP