Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Zamknij Sortowanie prasy i książek
Sortowanie prasy i książek
9.66 € brutto
Darmowy przejazd Polska Holandia
Opieka polskich koordynatorów
1307
Opis stanowiska
  • Praca wykonywana przy linii produkcyjnej.
  • Sortowanie prasy i książek.
  • Skompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem klienta
  • Przygotowanie i sprawdzenie towaru do odbioru przez klienta.
Wymagamy
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
  • Doświadczenie w pracach magazynowych mile widziane.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat.B mile widziane.
Oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Tansport z Polski do Holandii GRATIS!
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Partnerzy

POPUP