Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Zamknij Programista tokarki CNC
Programista tokarki CNC
2018-09-20 00:00:00 2019-06-27 00:00:00 Covebo Work Office Vollenhove Vollenhove 13.50 EUR praca z maszynami CNC ze sterownikiem Fanuc 32i programowanie maszyn na podstawie rysunku technicznego rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym zgłaszanie usterek
13.50 € netto
Ubezpieczenie zdrowotne
Premia za polecenie do 200€
1321
Opis stanowiska
  • praca z maszynami CNC ze sterownikiem Fanuc 32i
  • programowanie maszyn na podstawie rysunku technicznego
  • rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn
  • utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym
  • zgłaszanie usterek
Wymagamy
  • doświadczenie w obsłudze i programowaniu tokarek CNC
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • chęć rozwoju zawodowego
  • dobre zdolności komunikacyjne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie 540 euro netto/ 40h ( po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie)
  • mieszkanie (1- osobowy pokój)
  • ubezpieczenie
  • pomoc koordynatorów

Partnerzy

POPUP