Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Zamknij Spawacz 135/138
Spawacz 135/138 (Nr oferty 1322)
2018-09-20 00:00:00 2019-02-07 00:00:00 Covebo Work Office Bremen 14.00 EUR Do pracy na stoczni w Niemczech (Bremen) poszukujemy spawaczy MAG do pracy przy spawaniu rur ze stali czarnej oraz aluminium. Praca na dłuższy czas przy elementach spawanych w pozycjach wymuszonych.
14.00 € netto
Bremen, Niemcy
Ubezpieczenie zdrowotne
Premia za polecenie do 200€
1322
Opis stanowiska

Do pracy na stoczni w Niemczech (Bremen) poszukujemy spawaczy MAG do pracy przy spawaniu rur ze stali czarnej oraz aluminium. Praca na dłuższy czas przy elementach spawanych w pozycjach wymuszonych.

Wymagamy
  • Uprawnienia do spawania metodą MAG.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Doświadczenie w pracach stoczniowych (rury).
  • Znajomość języka obcego.
  • Prawo jazdy kategorii B.mile widziane.
Oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 100 euro netto za polecenie znajomego posiadającego doświadczenie na podobnym stanowisku, który przepracuje dla nas 160 h i kolejne 100 euro gdy przepracuje 400 h.
  • Refundację kosztów w przypadku odnowienia uprawnień spawalniczych.

Partnerzy

POPUP