Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Zamknij Pracownik stoczniowy
Pracownik stoczniowy
2018-10-24 00:00:00 2019-02-13 00:00:00 Covebo Work Office Groningen Groningen 13.00 EUR Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego pracownika stoczniowego z umiejętnością czytania rysunków technicznych, który będzie zajmował się, pracami monterskimi  w firmie zajmującej się produkcją jednostek pływających. Dodatkowo od kandydata wymagana jest umiejętność spawania MIG/MAG.
13.00 € netto
Ubezpieczenie zdrowotne
Premia za polecenie do 200€
1338
Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego pracownika stoczniowego z umiejętnością czytania rysunków technicznych, który będzie zajmował się, pracami monterskimi  w firmie zajmującej się produkcją jednostek pływających.

Dodatkowo od kandydata wymagana jest umiejętność spawania MIG/MAG.

Wymagamy
  • Doświadczenie w tego rodzaju pracy ( prace stoczniowe ),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - warunek konieczny,
  • prawo jazdy i własny samochód (zwrot kosztów dojazdów),
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • umiejętność spawania MIG/MAG.
Oferujemy
  • Stawka: 13,00 euro netto/h ( mozliwość nadgodzin) - wypłaty tygodniowe,
  • zapewnione zakwaterowanie i ubezpieczenie ( pokój 1 osobowy ),
  • 40h tydzień pracy,
  • możliwość współpracy na dłuższy czas.

Partnerzy

POPUP