Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Zamknij Spawacz cystern
Spawacz cystern
2018-12-03 00:00:00 2019-03-25 00:00:00 Covebo Work Office Altermij Altermij 13 EUR Do pracy przy spawaniu oraz pracach monterskich poszukujemy doświadczonych spawaczy. Elementy produkowane to silosy, zbiorniki oraz cysterny przeznaczone do przemysłu spożywczego.
13 € netto
Ubezpieczenie zdrowotne
Premia za polecenie do 200€
1353
Opis stanowiska

Do pracy przy spawaniu oraz pracach monterskich poszukujemy doświadczonych spawaczy. Elementy produkowane to silosy, zbiorniki oraz cysterny przeznaczone do przemysłu spożywczego.

Wymagamy
  • uprawnienia do spawania 141,
  • doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej,
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
  • znajomość języka ang/niem,
  • prawo jazdy- mile widziane,
  • mile widziany własny środek transportu.
Oferujemy
  • 520 euro netto/40h,
  • refundację kosztów w przypadku odnowienia uprawnień spawalniczych,
  • bonus finansowy w przypadku polecenia kandydata do pracy i jego efektywnej pracy,
  • kompletny pakiet socjalny,
  • opiekę managera,
  • wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym,
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Partnerzy

POPUP