Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Zamknij Frezer CNC
Frezer CNC
2018-12-04 00:00:00 2019-03-01 00:00:00 Covebo Work Office Helmond Helmond 12.50 EUR praca z frezarkami CNC OKUMA czytanie rysunku technicznego wymiana narzędzi praca z materiałami takimi jak stal nierdzewna, aluminium, tytan praca z tolerancjami do +/-0.01mm utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym zgłaszanie usterek
12.50 € netto
Ubezpieczenie zdrowotne
Premia za polecenie do 200€
1355
Opis stanowiska
  • praca z frezarkami CNC OKUMA
  • czytanie rysunku technicznego
  • wymiana narzędzi
  • praca z materiałami takimi jak stal nierdzewna, aluminium, tytan
  • praca z tolerancjami do +/-0.01mm
  • utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym
  • zgłaszanie usterek

Wymagamy
  • doświadczenie w obsłudze frezarek CNC OKUMA
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od stycznia 2019r.
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • chęć rozwoju zawodowego
  • dobre zdolności komunikacyjne
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • własny samochód będzie atutem (przy własnym transporcie wypłacana "kilometrówka" 0.19€/km

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 500 euro netto/ tydzień (przez pierwsze 4 tygodnie stawka 480 euro)
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF - pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • Możliwość nadgodzin oraz pracę w soboty
  • Praca na jedną zmianę
  • Możliwość rozwoju i poszerzenia swoich kwalifikacji
  • Praca na długi okres czasu

Partnerzy

POPUP