Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Pracownik techniczny - praca z możliwością przyuczenia
Pracownik techniczny - praca z możliwością przyuczenia (Nr oferty 1369)
2019-01-03 00:00:00 2019-06-20 00:00:00 Covebo Work Office Venlo, Rotterdam 10.00 EUR Dla naszego klienta poszukujemy pracowników fizycznych na różne stanowiska, w firmie wykonującej odlewy i półprodukty betonowe ( części nośne budynków, podłogi, dachy). Wypełnianie form betonem. Zbrojenie elementów betonowych. Składanie form ( szalunków ). Prace porządkowe na zakładzie. Prace wykonywane na hali produkcyjnej. Praca przy produkcji mebli. Szlifowanie płyt, docinanie, składanie mebli.
10.00 € netto
Venlo, Rotterdam, Holandia
Ubezpieczenie zdrowotne
Zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym
1369
Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników fizycznych na różne stanowiska, w firmie wykonującej odlewy i półprodukty betonowe ( części nośne budynków, podłogi, dachy).

  • Wypełnianie form betonem.
  • Zbrojenie elementów betonowych.
  • Składanie form ( szalunków ).
  • Prace porządkowe na zakładzie.
  • Prace wykonywane na hali produkcyjnej.
  • Praca przy produkcji mebli.
  • Szlifowanie płyt, docinanie, składanie mebli.
Wymagamy
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Mile widziane doświadczenie w pracach technicznych.
Oferujemy
  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach.
  • Zapewnione zakwaterowanie i ubezpieczenie.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Od 10,00 euro netto/h - nadgodziny dodatkowo płatne.
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • Tygodniowe wynagrodzenie.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Partnerzy