Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Spawacz 111
Spawacz 111 (Nr oferty 1373)

Oferta wygasła

2019-01-11 00:00:00 2019-02-06 00:00:00 Covebo Work Office Nijkerk 13.00 EUR Do pracy przy spawaniu rur z stali czarnej poszukujemy doświadczonego spawacza 111. Praca przy elementach instalowanych bezpośrednio na placach budowy oraz obszarach konstrukcyjnych. Prócz spawania 111 także okazyjnie spawanie w metodzie MAG.
13.00 € netto
Nijkerk, Holandia
Ubezpieczenie zdrowotne
Zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym
1373
Opis stanowiska

Do pracy przy spawaniu rur z stali czarnej poszukujemy doświadczonego spawacza 111. Praca przy elementach instalowanych bezpośrednio na placach budowy oraz obszarach konstrukcyjnych. Prócz spawania 111 także okazyjnie spawanie w metodzie MAG.

Wymagamy
  • uprawnienia do spawania 111,
  • doświadczenie w spawaniu stali czarnej,
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
  • znajomość języka ang/niem,
  • prawo jazdy - mile widziane,
  • mile widziany własny środek transportu.
Oferujemy
  • 520 euro netto/40h,
  • refundację kosztów w przypadku odnowienia uprawnień spawalniczych,
  • kompletny pakiet socjalny,
  • opiekę managera,
  • wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym,
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Partnerzy