Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Filetowanie mięsa
Filetowanie mięsa (Nr oferty 1375)
2019-01-11 00:00:00 2019-06-25 00:00:00 Covebo Work Office Putten 11.35 EUR Praca wykonywana przy linii produkcyjnej. Ścinanie i zrywanie filetów drobiowych z korpusów za pomocą noża oraz ręcznie. Kontrola jakości filetów.
11.35 € brutto
Putten, Holandia
Darmowy przejazd Polska Holandia
Opieka polskich koordynatorów
1375
Opis stanowiska
  • Praca wykonywana przy linii produkcyjnej.
  • Ścinanie i zrywanie filetów drobiowych z korpusów za pomocą noża oraz ręcznie.
  • Kontrola jakości filetów.
Wymagamy
  • Doświadczenie w pracy przy filetowaniu mięsa drobiowego.
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku.
Oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Transportu z Polski do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 150 € zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.

Partnerzy