TRANSPORT DO HOLANDII GRATIS-ORDER PICKER - STAŁA PRACA

Zamknij

Opieka polskiego rezydenta na miejscu
Słowniczek polsko-holenderski w prezencie
Darmowa pościel w prezencie
Internetowy profil pracownika dostępny 24/7
Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
Comiesięczne rozliczenia na konto
Zapewniamy zakwaterowanie
Transport z miejsca zakwaterowania do pracy
Zaliczka już po pierwszym przepracowanym tygodniu
Holenderska karta SIM na start w prezencie
Transport sprawdzonymi przewoźnikami do Holandii
Temperatura pracy w zakładzie: 18°C
KRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :

Zbieranie zamówień w hurtowni alkoholi za pomocą skanera wózkiem wysokościowym, lub wózkiem typu BT

Oferujemy :

  • Pełen pakiet socjalny (zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport do pracy)
  • Opiekę Polskiego koordynatora
  • około 40 godzin tygodniowo w systemie jednozmianowym
  • praca na dłuższy okres czasu, po przepracowaniu 52 tygodni podwyżka wynagrodzenia
  • TRANSPORT DO HOLANDII GRATIS
Wymagamy :
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność na okres minimum roku (z możliwością urlopów)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

OdnosnikiFacebookYouTube

Partnerzy