TRANSPORT GRATIS ! Pakowanie mięsa drobiowego
Zamknij

Miejsce pracy:
Holandia, Hoogeveen
Stawka:
9,63 € brutto
KRAZ 1145
Opis stanowiska pracy :

Praca w zakładzie drobiarskim na różnych stanowiskach:

  • pakowanie piersi i udek z kurczaka na lini taśmowej,
  • ważenie i pakowanie mięsa drobiowego,
  • Filetowanie/wykrawanie filetów drobiowych (tylko z doświadczeniem).

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie
  • comiesięczne rozliczenia na konto
  • wizualny pasek wypłat, wyliczenia przepracowanych godzin oraz kosztów
  • transport sprawdzonymi przewoźnikami
  • transport z miejsca zakwaterowania do pracy
  • zakwaterowanie
  • opiekę polskich koordynatorów w Holandii
  • pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • pomoc w dopilnowaniu wszystkich formalności, takich jak numer BSN (dawny numer SOFI)
  • zaliczka już po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • możliwość wyjazdu w parach

Dodatkowo:

  • możliwość zakupu produktów w przyzakładowym sklepie w atakcyjnych cenach
  • możliwość zakupu obiadów w atakcyjnej cenie w przyzakładowej stołówce
Wymagamy :
  • chęć i motywacja do pracy
  • dyspozycyjność

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

OdnosnikiFacebookYouTube

Partnerzy