Operator maszyn-produkcja plastikowych doniczek (KONTRAKT okolice Tilburga)

Tilburg €2800 €3250 36 godzin Produkcja V-078320
Stawka 2800€-3250€, wymagane własne zakwaterowanie
Oferta pracy Operator maszyn-produkcja plastikowych doniczek (KONTRAKT okolice Tilburga) Tilburg

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Obsługa wtryskarki
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych - minimalizowanie strat
  • Kontrolowanie przebiegu procesu formowania i jakości wyprodukowanych wyrobów z tworzyw sztucznych (doniczki)
  • Czyszczenie i konserwacja używanych urządzeń
  • Dbanie o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego wtryskarki i zgłaszanie ewentualnych awarii
  • Zapewnienie stabilnego procesu produkcyjnego
  • Inspirowanie, coaching, szkolenie innych operatorów

Firma rozpoczęła swoją działalność, jako małe rodzinne przedsiębiorstwo. Obecnie to jeden z największych europejskich producentów donic i dodatków do domu i ogrodu. Tutaj wysoka jakość idzie w parze z ekologią, dlatego produkty wykonywane są polietylenu z recyklingu i ceramiki syntetycznej. Asortyment firmy jest niezwykle bogaty, a produkty sprawdzają się zarówno we wnętrzach, jak i w ogrodach.

#produkcja #własnezakwaterowanie #technika

Benefity

Co oferujemy
  • Kontrakt z holenderskim pracodawcą (na rok z miesięcznym okresem próbnym)
  • Wynagrodzenie: 2800€-3250€ brutto /miesiąc
  • Dodatki za dojazdy do pracy 0,21€/1km
  • Praca w systemie 5-cio brygadowym - 36,6 h tygodniowo
  • Możliwa praca w soboty i niedzielę ze względu na system pracy
  • 26 dni urlopu z możliwością zamiany dnia roboczego na pracę na rzecz wybranej przez siebie organizacji charytatywnej
  • Rabaty pracownicze na produkty ekologiczne produkowane przez zakład

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Własne zakwaterowanie w okolicach Tilburga
  • Doświadczenie w obsłudze wtryskarek
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Urszula Meller Holik

Tak, jestem zainteresowany