2 min20 kwietnia 2021

Praca w Holandii bez języka? Na magazynach!

Nie znasz języka angielskiego i boisz się, że nie znajdziesz pracy w Holandii? Covebo oferuje wiele ofert pracy bez języka! Przeczytaj poniższy tekst, a dowiesz się, że praca w Holandii bez języka jest możliwa.

Praca bez języka w Holandii. Jak jej szukać?

Jeśli interesuje Cię praca bez języka i doświadczenia, możesz ją znaleźć także w Holandii. Wystarczy zdecydować, czy wolisz pracować w dziale logistycznym, czy produkcyjnym.

W Polsce, jak i za granicą, doświadczanie zawodowe daje większe możliwości, zawsze jednak trzeba od czegoś zacząć. Praca na magazynie bez języka to dobra opcja na początek. Jak szukać takiej pracy? Wystarczy skontaktować się z Covebo lub sprawdzić najnowsze oferty.

Praca za granicą bez znajomości języka - aktualne oferty Covebo

W naszej ofercie mamy ponad 150 ofert pracy, także bez języka. Możesz pracować w produkcji i logistyce. Poniżej znajdziesz wybrane oferty wraz z krótkim opisem:

1) Komisjoner artykułów spożywczych

Oferty pracy na magazynie bez języka zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Praca zazwyczaj jest lepiej płatna od produkcyjnej. Jako komisjoner artykułów spożywczych i chemicznych możesz pracować na zakładzie Coop w Gieten lub Deventer. Stawka? 11,30€/h brutto. Praca odbywa się przy pomocy systemu voice speak (w języku polskim) oraz wózka EPT. Uprawnienia na wózek elektryczny tego typu nie są wymagane.

Podobną ofertę proponuje również zakład Bakker w Zeewolde, tu jednak trzeba być przygotowanym na niższą temperaturę, ze względu na asortyment (jogurty, sery). Stawka, jaką proponuje agencja to 11,32€/h brutto.

praca-w-holandii-bez-jezyka

2) Praca z roślinami - Zbieranie zamówień

Nie chcesz pracować przy artykułach spożywczych, wolisz pracę przy innym asortymencie, np. przy kwiatach? W tym wypadku proponujemy ofertę w Hendrik-Ido-Ambacht. Na tym zakładzie, poza zbieraniem zamówień będziesz przygotowywać asortyment do wysyłki. Zakład oferuje stawkę 10,24€/h brutto. Współpraca z markami takimi jak KFC czy McDonald’s również jest możliwa, podejmując pracę na magazynie bez języka. Zakład Havi w Amersfort zaopatruje te firmy w mrożone frytki. Obowiązująca stawka to 10,30€/h brutto.

Praca w Holandii bez języka – Branża spożywcza

Oferty pracy na magazynie bez języka to nie wszystko. Ze względu na stabilność branży spożywczej, możemy zaproponować pracę przy pakowaniu drobiu. W tym przypadku również nie wymagamy komunikatywnej znajomości języka. Sprawdź oferty pracy w produkcji, które zamieściliśmy poniżej i wybierz tę idealną dla siebie!

A jeśli nie możesz się zdecydować, skorzystaj z formularza otwartej aplikacji! Zadzwonimy do Ciebie i zaproponujemy coś, co Cię usatysfakcjonuje.

 

 

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Praca w branży CNC w Holandii - przegląd najciekawszych ofert pracy

3 min27 maja 2024