Covebo Work Office (KRAZ 1145) to nie tylko agencja zatrudnienia, to przede wszystkim ludzie. W naszej firmie wyznajemy zasadę “Pracownik FIRST”, a w codziennej pracy kierujemy się wartościami, które tworzą nasz łańcuch DNA.  

#Lubimy pracować  

Lubimy naszą pracę, a nasza praca lubi nas. Przychodzimy do biura z uśmiechem, bo wiemy, że każdy dzień przyniesie coś nowego. Nie tylko specyfika naszej pracy jest dynamiczna, ale dynamicznie rozwija się cała organizacja. Wiemy, że ten kto stoi w miejscu, tak naprawdę zaczyna być w tyle, a więc dzień po dniu szukamy nowych rozwiązań, a te stają się motywatorem do działania. I nie są to tylko codzienne wyzwania i nowe projekty, ale także sporo wspólnych integracji i przyjemności. Work life balans brzmi jak truizm, jednak w Covebo to nie tylko wyświechtany slogan, ale także nasza rzeczywistość.  

 

 

#Lubimy się rozwijać 

Covebo każdy ma swoją, jasno wytyczoną ścieżkę kariery. Podążając taką drogą, pod opieką Managera lub Lidera, każdy ma szansę, nieprzerwanie rozwijać swoje kwalifikacje. Wierzymy, że każdy powinien robić to, co kocha i do czego został stworzony, dlatego skupiamy się na predyspozycjach i potencjalne naszych pracowników. Słuchamy także ich oczekiwań, aby jak najlepiej pokierować ich karierą. Dzięki temu, każdy z naszych teamów jest zgrany i wspólnie osiąg wysokie wyniki.  

#Lubimy niespodzianki 

Pracując w Covebo musisz być przygotowany na wszystko – wspólne śniadania, okazjonalne obiady, wyjścia integracyjne, celebrowanie świąt nietypowych i konkursy.  

Jemy wspólnie chałkę z Nutellą na Dzień Czekolady, wysyłamy sobie Walentynki, cieszymy się prezentami od zajączka na Wielkanoc. I pamiętamy, że nawet w cięższych czasach, nawet siedząc w domu na Home Office, z dala od kolegów z działu, wciąż jesteśmy Teamem.  

Często dostajemy prezenty. Nie tylko na urodziny i jubileusze, ale także z okazji polskich i holenderskich świąt. Dzień Króla, Family Day, urodziny Covebo i wiele innych okazji! Możesz spodziewać się upominków! 

#Lubimy być razem 

Covebo dba o to, abyśmy czuli się wspólnotą. My natomiast dbamy o to, aby nikt w Covebo nigdy nie poczuł się sam. Kiedy ktoś ma urodziny, obsypujemy jego biurko balonami i konfetti, a kiedy szefowa ma ochotę na pączka, pączki je całe biuro.  

Urodziny pracowników świętujemy także na naszym portalu wewnętrznym, a jubileuszami chwalimy się na LinkedIn.  

#Lubimy konkurować 

Zdrowa konkurencja to najlepsza forma integracji Teamu! A ciekawe konkursy wpływają pozytywnie na kreatywność, stanowiąc dodatkowo miłą odskocznię od codziennych obowiązków. Pamiętamy o tym, dlatego od czasu do czasu organizujemy małe konkursy z nagrodami. Dzień Dziecka, Family Day, Dzień Kota, czy Sportu… to tylko niektóre z wielu okazji do konkurowania! 

 

 

#Lubimy się bawić  

Doskonale wiemy, że wspólna zabawa to świetna forma integracji Teamu. Spędzanie czasu na rozrywce to także okazja do zacieśniania stosunków, między pracownikami, co finalnie wpływa na zadowolenie i efekty z pracy. Taneczne Wigilie, wyjścia integracyjne Happy Hoursogniska… to tylko niektóre z okazji, które warto celebrować.  

W czasach pandemii nie rezygnujemy z zabawy. Organizujemy spotkania on-line, #WirtualneKawki oraz tematyczne integracje. Tylko w listopadzie i grudniu, podczas firmowego Home Office, zorganizowaliśmy 16 takich spotkań! Wspólnie straszyliśmy na Halloween, uczyliśmy się pielęgnacji i makijażu, gotowaliśmy holenderskie przysmaki, a także polecaliśmy sobie nowości na Netflix. 

 

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami