Covebo Work Office (KRAZ 1145) to nie tylko agencja zatrudnienia, to przede wszystkim ludzie. W naszej firmie wyznajemy zasadę “Pracownik FIRST”, a w codziennej pracy kierujemy się wartościami, które tworzą nasz łańcuch DNA. Elastyczność, zadowolenie i zaufanie – to właśnie Covebo!

 #Elastyczność w stosunku do Klientów

Elastyczność to jedna z najważniejszych wartości DNA Covebo. Jak przejawia się w codziennej pracy?

Jesteśmy w pełni zaangażowani w aktywne słuchanie potrzeb naszych Klientów i zawsze staramy się zrozumieć specyfikę ich pracy. Codziennie szukamy korzystnych rozwiązań, jesteśmy gotowi iść na kompromisy oraz negocjować warunki współpracy. Potrafimy dostosować się do trudnych i dynamicznie zmieniających się warunków, otwarcie rozmawiamy i przedstawiamy szczegóły kooperacji. Wychodzimy ze swojej strefy komfortu i jesteśmy cierpliwi, każdy problem rozwiązujemy indywidualnie. Nasi Klienci są dla nas niezwykle ważni, a ich potrzeby zawsze w centrum.

W Covebo elastyczność to kluczowy element kultury organizacyjnej. Wszystkie działania są skierowane na budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji biznesowych, opartych na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu.

#Zadowolenie wśród Kandydatów i Pracowników

W Covebo cenimy sobie zadowolenie, zarówno wśród naszych pracowników, jak i kandydatów. Dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacji był przejrzysty i zrozumiały. Jesteśmy otwarci i elastyczni, słuchamy uważnie potrzeb i preferencji.  Staramy się dobrać oferty indywidualnie, z uwzględnieniem doświadczenia i umiejętności.

Warunki zatrudnienia oraz koszty przedstawiamy w sposób transparentny. Gwarantujemy pomoc w trakcie procesu rekrutacji oraz wsparcie na terenie Holandii. Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja kandydatów, którzy podejmują z nami współpracę. Chcemy, aby każdy miał poczucie, że jest dla nas ważny i ceniony.

#Zaufanie w stosunku do siebie nawzajem

Zaufanie jest kolejną kluczową wartością w naszej organizacji. Wszyscy pracownicy są otwarci, wspierają się i pomagają sobie nawzajem. Szanujemy się i współpracujemy w każdej kwestii. Zaufanie okazujemy poprzez dobre słowo, otwartość na drugą osobę, wsparcie i zrozumienie.

Ufamy sobie nawzajem, co pozwala nam się rozwijać i czerpać radość oraz satysfakcję z pracy. Dzięki temu możemy dzielić się zarówno dobrymi, jak i złymi doświadczeniami, budować trwałe relacje i efektywnie współpracować w zespołach i między nimi. Jesteśmy świadomi tego, że jesteśmy ludźmi i każdy z nas może popełnić błąd, dlatego każdą porażkę przekuwamy wspólnie w sukces.

Wartości DNA tworzą kulturę organizacyjną Covebo. Elastyczność, zaufanie i zadowolenie stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. W organizacji panuje atmosfera wzajemnego szacunku i zaufania, co przyczynia się do budowania trwałych relacji biznesowych oraz efektywnej współpracy w zespołach. Czerpiemy radość ze swojej pracy i zawsze przychodzimy do niej z uśmiechem. Dążymy do zapewnienia satysfakcji Klientom, pracownikom oraz kandydatom, a także dbamy o przejrzystość i zrozumienie w procesie rekrutacji.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń, poznaj nas!

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami
Produkcja +48 77 545 75 75 Technika +48 77 545 75 55