Szukasz pracy w serwisie samochodowym? Jesteś specjalistą branży automotive?

Jesteś doświadczonym i zmotywowanym specjalistą od napraw samochodowych? Chcesz pracować za granicą? Mamy dla Ciebie propozycję. Wypełnij formularz aplikacji i zgłoś się do naszego zespołu. Oferujemy pracę w warsztatach na terenie całej Holandii, a także dobre warunki zakwaterowania. Nieustannie poszukujemy dobrych lakierników, mechaników, blacharzy, a także specjalistów PDR.

Mechanik ciężarowy

Wymiany eksploatacyjne to dla Ciebie przysłowiowa bułka z masłem? Układy pneumatyczne, hamulcowe czy hydrauliczne brzmią znajomo? Mamy pracę jako mechanik samochodów lub naczep ciężarowych – sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Monter naczep ciężarowych

Szukasz możliwości rozwoju w branży motoryzacyjnej? Stanowisko montera naczep ciężarowych to świetne rozwiązanie dla pracowników z minimalnym doświadczeniem! Twoim zadaniem będzie montaż podzespołów i elementów karoserii – dzięki pracy w kilkuosobowych teamach będziesz mógł czerpać wiedzę od bardziej doświadczonych kolegów.

Lakiernik samochodowy

Jesteś lakiernikiem i szukasz nowej pracy? Czy kiedykolwiek marzyłeś o pracy w jednym z najlepszych warsztatów w Europie? Aplikuj już dziś do pracy do Holandii, a my pomożemy przenieść Twoją karierę zawodową na wyższy poziom!

Blacharz samochodowy

Poszukujemy wykwalifikowanego blacharza do serwisu samochodowego w Holandii. W tym zakładzie niezwykle istotna jest praca w zespole, dostaniesz jednak sporo możliwości wykorzystania indywidualnej wiedzy i umiejętności. W ramach pracy zespołu będziesz przeprowadzał naprawy i wymianę uszkodzonych paneli karoserii pojazdu (w tym podwozia i ramy) zgodnie z wysokimi standardami.

Szukasz pracy jako osoba przygotowująca karoserię?

Szukasz pracy przy przygotowywaniu karoserii w Holandii? Posiadamy długoterminowe oferty pracy w kilku holenderskich firmach. Aby skutecznie ubiegać się o to stanowisko, musisz mieć doświadczenie w przygotowywaniu nadwozi pojazdów do malowania. Jeśli wymagania zostaną spełnione, możemy zaoferować pracę od zaraz.

Specjalista w usuwaniu wgnieceń metodą PDR

Często zdarza się, ze po burzy czy gradobiciu na karoserii samochodowej pojawiają się wgniecenia. Z pomocą przychodzi tutaj innowacyjna metoda PDR. Masz doświadczenie w pracy z usuwaniem wgnieceń tym sposobem? W takim razie szukamy właśnie Ciebie! Twoim zadaniem będzie wyeliminowanie uszkodzeń bez przemalowywania, aby samochód znów był w doskonałym stanie.

Mechanik samochodowy

Covebo poszukuje mechaników do pracy w nowoczesnych serwisach samochodowych w Holandii. Kandydaci będą odpowiedzialni za montaż i demontaż komponentów samochodowych. To ciekawa praca dla każdego, kto ma doświadczenie w pracy z pojazdami, technologią motoryzacyjną i interesuje się samochodami.

Lakiernik przemysłowy

Potrafisz nakładać powierzchnie lakiernicze na stalowe elementy? Pojęcia PU i epoxy są Ci znane? Sprawdź, jakie oferty mamy dla lakierników przemysłowych!

Piaskarz

Piaskowanie to istotna czynność w procesie obróbki stalowych elementów. Masz doświadczenie w oczyszczaniu strumieniowo-ściernym za pomocą piaskarki? Oferty pracy w Holandii czekają na Ciebie.

Praca w branży Automotive

Wypełnij formularz, a oddzwonię do Ciebie

Masz jakieś pytania?

Chętnie pomogę

Katarzyna Gołąb

Rekruter