Szukasz pracy w serwisie samochodowym? Jesteś specjalistą branży automotive?

Jesteś doświadczonym i zmotywowanym specjalistą od napraw samochodowych? Chcesz pracować za granicą? Mamy dla Ciebie propozycję. Wypełnij formularz aplikacji i zgłoś się do naszego zespołu. Oferujemy pracę w warsztatach na terenie całej Holandii, a także dobre warunki zakwaterowania. Nieustannie poszukujemy dobrych lakierników, mechaników, blacharzy, a także specjalistów PDR.

Automotive -

Mechanik ciężarowy

Wymiany eksploatacyjne to dla Ciebie przysłowiowa bułka z masłem? Układy pneumatyczne, hamulcowe czy hydrauliczne brzmią znajomo? Mamy pracę jako mechanik samochodów lub naczep ciężarowych – sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Monter naczep ciężarowych

Szukasz możliwości rozwoju w branży motoryzacyjnej? Stanowisko montera naczep ciężarowych to świetne rozwiązanie dla pracowników z minimalnym doświadczeniem! Twoim zadaniem będzie montaż podzespołów i elementów karoserii – dzięki pracy w kilkuosobowych teamach będziesz mógł czerpać wiedzę od bardziej doświadczonych kolegów.

Automotive -
Automotive -

Lakiernik samochodowy

Jesteś lakiernikiem i szukasz nowej pracy? Czy kiedykolwiek marzyłeś o pracy w jednym z najlepszych warsztatów w Europie? Aplikuj już dziś do pracy do Holandii, a my pomożemy przenieść Twoją karierę zawodową na wyższy poziom!

Blacharz samochodowy

Poszukujemy wykwalifikowanego blacharza do serwisu samochodowego w Holandii. W tym zakładzie niezwykle istotna jest praca w zespole, dostaniesz jednak sporo możliwości wykorzystania indywidualnej wiedzy i umiejętności. W ramach pracy zespołu będziesz przeprowadzał naprawy i wymianę uszkodzonych paneli karoserii pojazdu (w tym podwozia i ramy) zgodnie z wysokimi standardami.

Automotive -
Automotive -

Szukasz pracy jako osoba przygotowująca karoserię?

Szukasz pracy przy przygotowywaniu karoserii w Holandii? Posiadamy długoterminowe oferty pracy w kilku holenderskich firmach. Aby skutecznie ubiegać się o to stanowisko, musisz mieć doświadczenie w przygotowywaniu nadwozi pojazdów do malowania. Jeśli wymagania zostaną spełnione, możemy zaoferować pracę od zaraz.

Budowa naczep ciężarowych

W obecnych czasach transport nie istniałby bez naczep, które pozwalają na bezpieczną dostawę praktycznie każdego wyrobu, we właściwie każde miejsce na świecie. Chcesz uczestniczyć w tak istotnym procesie jak budowa naczep ciężarowych? Sprawdź ofertę pracy i koniecznie aplikuj, załączając swoje CV wzbogacone o opis twojego dotychczasowego doświadczenia w montażu dla branży automotive.

Automotive -
Automotive -

Mechanik samochodowy

Covebo poszukuje mechaników do pracy w nowoczesnych serwisach samochodowych w Holandii. Kandydaci będą odpowiedzialni za montaż i demontaż komponentów samochodowych. To ciekawa praca dla każdego, kto ma doświadczenie w pracy z pojazdami, technologią motoryzacyjną i interesuje się samochodami.

Wulkanizator

Dobry stan opon to jeden z podstawowych gwarantów bezpiecznej jazdy samochodem. Potrafisz o nie zadbać? Sezonowa wymiana oraz wyważanie opon wpisuje się w twoje dotychczasowe umiejętności? Jeśli dodatkowo posiadasz prawo jazdy i potrafisz komunikować się w języku angielskim to świetnie trafiłeś – mamy dla Ciebie pracę w renomowanych serwisach na terenie Holandii.

Automotive -
Automotive -

Elektryk samochodowy - montaż instalacji

Prąd w samochodzie odpowiada za szereg funkcjonalności: od działania świateł czy wycieraczek, aż po wszystkie zaawansowane systemy gwarantujące bezpieczną i komfortową jazdę. Jako elektryk samochodowy w Holandii, będziesz odpowiadać za montaż instalacji elektrycznej odpowiedzialnej za działanie m. in. systemu webasto, nagłośnienia czy oświetlenia samochodowego. Chcesz poznać więcej szczegółów? Kliknij i sprawdź, jaką ofertę pracy dla Ciebie przygotowaliśmy

Praca w branży Automotive

Wypełnij formularz, a oddzwonię do Ciebie

Masz jakieś pytania?

Chętnie pomogę

Katarzyna Gołąb