3 min29 sierpnia 2023

Dlaczego warto pracować w Covebo?

Obecny rynek pracy wśród firm specjalizujących się w branży HR jest spory. Każda z organizacji czymś wyróżnia się na rynku. Szukając pracy, zwykle zapoznajemy się z profilem firm, do których aplikujemy i jeśli nawet coś w opisie nas przekonuje podczas rozmów kwalifikacyjnych lub po rozpoczęciu pracy okazuje się, że opis bazuje na oklepanych frazesach i mija się z rzeczywistością.

W Covebo szczerze stawiamy na pracownika, cenimy jego wartości i wkład w rozwój osobisty oraz organizacji, o czym mogą świadczyć, chociażby wieloletnie staże naszych pracowników. Zatem, dlaczego warto pracować w Covebo?

Atmosfera pracy w Covebo

Każdy z naszych pracowników, bez wyjątku, zapytany o atmosferę pracy w Covebo, odpowiada, że jest niepowtarzalna, rodzinna i przyjacielska. Lubimy pracować zespołowo, zespołowo też się integrujemy i radzimy sobie z trudniejszymi momentami pracy. W Covebo możesz liczyć na wsparcie w każdym aspekcie. Jeśli już ktoś dołącza do rodziny Covebo nigdy nie jest pozostawiany „sam sobie”. Oczywiście, oczekujemy od naszych pracowników samodzielności w działaniu, ale pozostajemy otwarci na wzajemną pomoc i wymianę doświadczeń.

Nieformalna struktura w Covebo

Wymianę doświadczeń prowadzimy miedzy sobą na różnych szczeblach. Każdy z naszych pracowników może skorzystać z rad bardziej doświadczonego pracownika w teamie. W Covebo każdy z nas otwarcie podchodzi, do pojawiających się pomysłów czy wprowadzanych zmian. Jednym z czynników naszego DNA jest elastyczność i wybrzmiewa ona również na tym polu. Nieformalna struktura w Covebo jest dla naszych pracowników czymś zupełnie normalnym.

Kultura organizacyjna oparta na nieformalnej strukturze sprawia, że do pracy przychodzimy z uśmiechem. Nawet mając gorszy dzień, chce nam się pracować i działać, bo wiemy, że możemy polegać na sobie nawzajem i liczyć na wsparcie.

Ścieżka kariery w Covebo

Prowadzenie szczerych rozmów z przełożonymi ułatwia utrzymanie stałej motywacji do pracy oraz budowanie ścieżki kariery w Covebo. Wielu kandydatów, podczas rozmów kwalifikacyjnych do Covebo, pyta o możliwości rozwoju na danym stanowisku. Jest to coś całkowicie normalnego – chcemy wiedzieć, co czeka nas w przyszłości. Odpowiedź na to pytanie jest prosta, ponieważ wybrana przez pracownika ścieżka kariery w Covebo zależy od niego samego. Otwartość i nieformalna struktura w Covebo umożliwiają naszym pracownikom na wybór drogi, którą chcą iść by obrana ścieżka kariery w Covebo była dla nich satysfakcjonująca.

Pod tym względem możliwości rozwoju w Covebo są nieograniczone. Wielu naszych rekruterów rozwija się w stricte w rekrutacji, rozpoczynając nowe projekty, rekrutując osoby z nowych, dla rekruterów, stanowisk czy branż. Osoby, które chcą by ich ścieżka kariery w Covebo trwała, ale chcą rozpocząć pracę w innym dziale, mają możliwości rozpoczęcia szkoleń z zakresu marketingu, księgowości, administracji czy HR i kontynuując zatrudnienie rozpocząć przebranżowienie. Rodzinna atmosfera pracy w Covebo ułatwia naszym pracownikom przejście między działami – znając się i ufając sobie wzajemnie łatwej przyswajać nowe informacje i motywować się do działania.

Integracja w Covebo

Imprezy integracyjne w Covebo nie bez powodu nazywane są legendarnymi. Pracując w firmach o międzynarodowym środowisku, zespoły zwykle integrują się między sobą, ewentualnie organizowane są integracje krajowe – ale nie w Covebo. Integracja w Covebo jest ważnym czynnikiem naszej codziennej pracy. Zgrane zespoły lubią spędzać ze sobą czas i do nich należą właśnie oddziały Covebo w Polsce. Integracja w Covebo opiera się na kilku etapach – pierwszym z nich są biurowe integracje, wspólne lunche czy kwartalne wyjścia Happy Hour. Poza wyjściami w gronie najbliższych współpracowników czy szkoleniami, w których uczestniczą wszyscy pracownicy Covebo Work Office integrujemy się również podczas wspólnych wyjazdów do Holandii. Integracja w Covebo to również wyjazdy organizowane przez House of Covebo, podczas których możemy bawić się i poznawać w międzynarodowym środowisku organizacji.

Już nie musisz zastanawiać się, czy aplikować i dlaczego warto pracować w Covebo. Jeśli jednak chciałbyś o coś zapytać, skontaktuj się z nami, a udzielimy wszelkich odpowiedzi. Nie pozostaje zatem nic innego jak aplikować na wybraną wewnętrzną ofertę pracy Covebo i stać się członkiem naszej rodziny!

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Pierwsze kroki w Covebo. Jak wygląda proces rekrutacji?

6 min10 czerwca 2024

Pierwsze dni w Holandii. Praca w produkcji

2 min19 marca 2024

Jak wyrobić numer BSN w Holandii?

3 min20 lutego 2024