2 min2 stycznia 2023

Praca w Holandii - Opinie pracowników

Opinie o pracy w Holandii pojawiają się w wielu internetowych miejscach – na forach, portalach z ofertami, nawet w mediach społecznościowych. Często pomagają kandydatom dokonać ostatecznego wyboru i pozbyć się stresu. W jednym z poprzednich artykułów dzieliliśmy się instrukcją, jak szukać opinii o agencjach zatrudnienia. Dzisiaj przygotowaliśmy przegląd najświeższych opinii o Covebo.

Opinie pracowników o pracy w Holandii

Nasi pracownicy chętnie dzielą się pozytywnymi rekomendacjami. W ramach nowego cyklu „Pracownicy o Covebo” będziemy cyklicznie udostępniać spływające do nas opinie. Takie polecenia możecie także odnaleźć na feedach naszych mediów społecznościowych – na Facebooku, Instagramie i LinkedInie.

 

  • Pracownik magazynu (obecny pracownik) - Holandia, zagranica - 27 września 2022:

„Zorganizowanie wyjazdu na duży plus, wszystko jasne i w pełni ogarnięte. Nic tylko pracować pozostaje. Na magazynie może nie mega lekko, ale jest okej”.

 

  • Magazynier (były pracownik) - Holandia, zagranica - 23 września 2022

„Mam za sobą już dwa wyjazdy z tą agencją i jestem zadowolony z ich organizacji wyjazdu i pracy.”

 

  • Order Picker (były pracownik) - Holandia, zagranica - 2 września 2022

„Brak większych zastrzeżeń. Wszystko ze strony biura było ok, praca trochę ciężka i monotonna, ale jednak opłacalna. Kwatery na normalnym, ludzkim poziomie - nie był to jakiś wysoki standard, ale nic nie brakowało.”

 

  • Pracownik fizyczny (były pracownik) - Holandia, zagranica - 31 sierpnia 2022

„Warunki, praca w porządku, organizacja szybka, sprawna.”

 

  • Pracownik fizyczny (obecny pracownik) - Holandia, zagranica - 1 sierpnia 2022

„Agencja na piątkę, aktualnie jestem na sortowaniu paczek i zdecydowanie nie narzekam, warunki dobre.”

 

  • Pracownik produkcji (były pracownik) - Holandia, zagranica - 12 października 2022

„Agencja git. ogarnęli co trzeba i jak trzeba. na ludzi też spoko trafiłem. nie umęczył mnie jakoś specjalnie ten wyjazd, a kieszenie napchane.”

 

Każda pozytywna opinia zawsze bardzo cieszy. Każdego dnia staramy się, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy i czuli się bezpiecznie. W odpowiedzi na negatywne opinie, które oczywiście także się zdarzają, uruchomiliśmy natomiast specjalny program posprzedażowy. Wsłuchujemy się w Wasze sugestie i rozwiązujemy Wasze problemy.

Ważne, aby szukając porad w Internecie, korzystać ze sprawdzonych źródeł i to przynajmniej kilku – nie tylko jednego. O to, co czytamy w Internecie możemy też zawsze zapisać naszego rektutera – w ten sposób rozwiejemy swoje wątpliwości, co wpłynie na obniżenie poziomu stresu, który towarzyszy wyjazdom do pracy za granicę.