3 min20 maja 2024

Praca po maturze? Holandia to dobry wybór

Napisałeś egzamin dojrzałości i interesuje Cię praca po maturze? Postaraj się wykorzystać ten czas pod każdym względem drugiej takiej szansy nie będzie! Połącz wakacje z pracą i wyjedź do pracy w Holandii. Zwiedzaj urokliwe zakątki, wygrzewaj się na plaży w okolicach Hagi, a dodatkowo zarabiaj!

Sprawdź aktualne oferty i aplikuj.

Co po maturze? Praca po maturze przed studiami! 

Maturalne wakacje to czas wolny przed rozpoczęciem studiów i idealny czas na pierwszą pracę. Dla chcącego nic trudnego także połączenie przyjemnego z pożytecznym też jest możliwe! Jak dobrze wykorzystać ten czas, by nie zmarnować tylu miesięcy wolnego? Naszym zdaniem, najlepszym rozwiązanie to praca po maturze na wakacje i wyjazd do pracy w Holandii. 

Praca po maturze. Oferty w Holandii 

Idealna praca po maturze na wakacje to oferty projektowe, tzn. Krótkoterminowe. Projekty trwają ok. 5-6 tygodni, co za tym idzie, pracujesz i zarabiasz, a w drugiej części wakacji możesz pozwolić sobie na odpoczynek.  

Jeśli zastanawiasz się, co robić po maturze i nie masz jeszcze sprecyzowanych planów długoterminowych, zachęcamy do wyjazdu do pracy w Holandii na dłużej. Standardowe umowy podpisywane są na okres min. 10 tygodni. 

Praca za granicą po maturze. Plusy wyjazdu  

Plusów pracy za granicą po maturze jest mnóstwo. Najważniejszym jest zarobek w euro zarabiając za granicą można zebrać większy kapitał lub kieszonkowe na dalsze zagraniczne wakacje. Dodatkowo, przebywając w pracy za granicą, codziennie używasz obcego języka. Dzięki temu szlifujesz wymowę, przełamujesz własną barierę i poznajesz nowe słówka. Nawet nie wiesz, że się uczysz, a to tylko procentuje i podwyższa Twój poziom znajomości języka angielskiego.  

Szlifując język, zdobywasz również doświadczenie. Ciężko znaleźć pracę po maturze bez doświadczenia zawodowego, dlatego wyjazd do pracy za granicą jest idealną opcją. Poza tym poznajesz siebie – wiesz jaka praca sprawia ci przyjemność, a jakiej nigdy więcej nie chciałbyś wykonywać.  

Poznane w pracy po maturze osoby mogą stać się nowymi najlepszymi przyjaciółmi. Poszerzasz też sieć swoich kontaktów kto wie, kiedy może przydać się znajomy mechanik z domku obok. :) Współpracownicy, mieszkający w Holandii dłużej niż Ty, znają wszystkie zakamarki najbliższych miejscowości turystycznych. Dzięki ich wiedzy szybciej dotrzesz w miejsce, które chcesz odwiedzić i nie nadziejesz się na rozczarowanie.  

Zwiedzanie Holandii samemu lub w gronie znajomych czy przyjaciół może sprawić wiele radości. Ten malowniczy kraj kryje w sobie mnóstwo piękna. Zresztą, który ze znajomych może pochwalić się zdjęciem na polu tulipanów z wiatrakami w tle? Przebywanie z dala od domu ułatwi podjęcie decyzji co robić po maturze 

Nie zastanawiaj się dłużej co po maturze, skontaktuj się z działem rekrutacji pod numerem telefonu +48 545 75 75 lub aplikuj przez stronę www.covebo.pl i wyjedź do pracy po maturze za granicą.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Praca wakacyjna za granicą. Jak szukać pracy sezonowej?

3 min28 maja 2024