Wybierz interesujący Ciebie tamat

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie - zadzwoń do nas!
Co mam zrobić aby wyjechać do pracy z Covebo?

Pierwszym krokiem do wyjazdu jest rejestracja, której można dokonać on-line. Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową www.covebo.pl . Następnie należy skontaktować się z naszym biurem lub czekać na kontakt z działu rekrutacji.

Nie. Covebo nigdy nie pobiera opłaty od pracownika. Wszystkie koszty ponoszą zakłady pracy.

Tak. Covebo dba o swoich pracowników gwarantując im opiekę polskiego koordynatora.

BSN to numer ewidencyjno-fiskalny przyznawany osobom przyjeżdżającym na teren Holandii w celach zarobkowych. Numer ten nadawany jest w urzędach gminy. Wszelkie niezbędne formalności załatwiane są na miejscu przy pomocy naszego koordynatora.

Tak. Opłaty za zakwaterowanie pobierane są z pensji pracownika. Dysponujemy mieszkaniami oraz domami jednorodzinnymi typu bungalow.

Każdy pracownika Covebo otrzymuje wynagrodzenie zgodnie z charakterem zatrudnienie jakie podejmuje dla zagranicznego pracodawcy. Płatności dla osób zatrudnionych na stanowiskach technicznych są realizowane w systemie tygodniowym, a przelew należytego wynagrodzenia jest zawsze realizowany w czwartek. Całość sumy wynagrodzenie jest przelewana przez daną komórkę administracyjną bezpośrednio na konto wskazane przez kandydata- ze względu na charakter zatrudnienia wynagrodzenie jest przelewane w walucie EURO.

Każda osoba biorąca udział w procesie rekrutacji a będąca specjalistą może zaznajomić się z wymaganiami dotyczącymi danej oferty na etapie aplikacji. Oferty, prócz charakteru informacyjnego, zawierają także wykaz niezbędnych do aplikowania uprawnień, certyfikatów oraz kompetencji. Kandydat każdorazowo ma możliwość sprawdzenia czy zakres posiadanych przez niego uprawnień i umiejętności pozwoli mu efektywnie uczestniczyć w procesie rekrutacji.

Pracownicy techniczni rozpoczynający współpracę z nasza agencją kwaterowani są tylko i wyłącznie w miejscach zgodnych z certyfikatem SNF (Stowarzyszenie Regulacji Zakwaterowania Pracowników Tymczasowych (Stichting Normering Flexwonen – SNF). Dzięki temu wyjeżdżając przez Agencję Pracy Covebo macie Państwo pewność, że traficie do miejsc bezpiecznych odpowiednio przygotowanych z zabezpieczonymi instalacjami elektrycznymi, urządzeniami PPOŻ, oraz w których przeprowadzane są okresowe kontrole techniczne instalacji i wyposażenia. Pracownicy techniczni są kwaterowani zawsze w pokojach 1 – osobowych gwarantujących odpowiednią przestrzeń życiową z dostępem do kuchenki, lodówki etc., oraz z dostępem do Internetu.

Kwesta konieczności posiadania odzieży roboczej / ochronnej, oraz narzędzi jest uzależniona od konkretnej oferty pracy. Jest to zależne od norm bezpieczeństwa które są ustalane  w danym zakładzie. W większości prac wystarczające są kombinezon / spodnie robocze, bluza, buty robocze z normą bezpieczeństwa S3 ( tzw. stal cap-y ). W przypadku bardziej zaawansowanych prac ( przykładowo przy spawaniu / obsługa maszyn do obróbki metalurgicznej / prace budowlane ) wymagane są dodatkowe środki ochrony indywidualnej ( maska spawalnicza, nauszniki, okulary ochronne, kask ochronny itp. ). W zakresie współpracy z pracodawcą holenderskim kandydaci otrzymują od Agencji pracy Covebo  wszelkie środki ochronny indywidualnej potrzebne do bezpiecznego wykonywania pracy.

Narzędzia do pracy również zapewniane są przez zakład pracy.

Poruszając się po holenderskich drogach własnym autem  (zarejestrowanym w Polsce) zobligowani jesteśmy do uiszczenia podatku drogowego w terminie do 4 miesięcy od rozpoczęcia pracy na terenie Holandii (reguła 4 miesięcy; przykładowo: rozpoczynając pracę 1 czerwca jesteśmy zobowiązani do uiszczenia opłaty drogowej do 30 września. Wysokość opłaty jest uzależniona od wagi pojazdu, rodzaju paliwa, normy emisji spalin, oraz rodzaju pojazdu.

Opłatę można uiścić kwartalnie lub rocznie.

Kontakt

W czym możemy Ci pomóc?