3 min28 maja 2024

Praca wakacyjna za granicą. Jak szukać pracy sezonowej?

Przełom czerwca i lipca to nadal czas wzmożonego poszukiwania pracy w Holandii. Pracy w tym okresie poszukują głównie studenci i uczniowie. Praca wakacyjna za granicą jest na topie! Jak szukać pracy sezonowej? Sprawdź 5 porad rekrutera Covebo.

Jak szukać pracy sezonowej? Bądź szybszy niż Lewandowski!

Interesuje Cię praca sezonowa na wakacje? Chcesz wiedzieć, jakie kroki podjąć, aby praca w Holandii była jak najbardziej opłacalna? Przygotowaliśmy 5 porad, które zbliżą Cię do sukcesu! Robert Lewandowski w jednym z meczów potrzebował 9 minut na 5 goli, u nas wystarczy z pewnością połowa tego czasu!

covebo-piec-porad

1) Jak szukać pracy sezonowej? Sprawdzaj zaufane źródła

W dobie powszechnego dostępu do Internetu, informacji szukamy głównie, korzystając z wyszukiwarek on-line. Do lamusa odeszło sprawdzanie ogłoszeń na słupach, tablicach czy w gazetach. Nie inaczej jest oczywiście, jeśli chodzi o oferty pracy w Holandii. Najlepszym rozwiązaniem będzie w tym przypadku odwiedzenie naszej strony internetowej www.covebo.pl, gdzie od razu masz możliwość aplikacji na interesujące nas stanowisko.

covebo-praca-sezonowa

2) Wyjazd do pracy za granicę. Przygotuj harmonogram

Przed Tobą egzaminy, kolokwia lub musisz po prostu załatwić ważne sprawy przed wyjazdem? Oczywiście, rozumiemy to. Zastanów się na spokojnie, kiedy będziesz w stanie rozpocząć pracę w Holandii, a my od tego momentu zaczniemy szukać właściwej oferty.

Pomyśl też, na jak długo planujesz wyjechać, choć pamiętaj, że więcej przepracowanych tygodni, to także wyższa wypłata. Miej przy tym na uwadze, iż dla nas najważniejsze jest, żebyś na miejscu czuł się jak najbardziej komfortowo. Dlatego też w Covebo posiadamy także atrakcyjne oferty pracy dla par! Co najistotniejsze, pary zakwaterowane są one zawsze w pokojach dwuosobowych!

covebo-praca-sezonowa

4) Rozmowa rekrutacyjna. Dobrze się do niej przygotuj

O tym, jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej on-line pisaliśmy w jednym z wcześniejszych wpisów. Sprawdź nasze wskazówki, aby dobrze wypaść podczas rekrutacji -> KLIKNIJ TUTAJ.

Informacje o Twoim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym, znajomości języka czy preferencjach dotyczących stanowiska pracy pomogą nam błyskawicznie znaleźć odpowiednią ofertę. 

A jeśli chcesz nauczyć się angielskiego, sprawdź nasze porady -> KLIKNIJ TUTAJ!

4) Planuj celowo lub celuj planowo

Odpowiednie ułożenie planu ułatwi osiągnięcie zamierzonego celu. Zastanów się, na czym najbardziej Ci zależy przy wyjeździe. Załóż sobie, jaką kwotę chciałbyś miesięcznie odkładać. Stawiaj na realne cele, które jesteś w stanie zrealizować i zweryfikować z uprzednio ułożonym planem. W ten sposób praca sezonowa stanie się cennym doświadczeniem, a jednocześnie skutecznym sposobem na zarobek.

Przede wszystkim natomiast nie zrażaj się ewentualnymi, początkowymi niepowodzeniami i daj sobie czas na wdrożenie. Pamiętaj, że nawet Michael Jordan nie dostał się początkowo do licealnej drużyny koszykarskiej.

covebo-praca-sezonowa

5) Zaczynaj i zarabiaj!

Praca sezonowa w Holandii to nie tylko szansa na zarobienie większych niż w Polsce pieniędzy, ale także możliwość nawiązania nowych znajomości, nabycia niezbędnego doświadczenia czy zwiedzenia innego kraju i poznania innej kultury. Nadmienić należy także, że wypłata, która trafi na Twoje konto, uwzględnia już wszystkie odliczenia związane z zakwaterowaniem, ubezpieczeniem i dojazdem na zakład.

Brzmi zachęcająco? Praca sezonowa za granicą jest dla ciebie! Skontaktuj się zatem z nami telefonicznie na numer +48775457575 lub aplikuj poprzez www.covebo.pl.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Praca w Holandii na wakacje

3 min27 maja 2024

Praca po maturze? Holandia to dobry wybór

3 min20 maja 2024

Jak uzyskać jarograf? Kompletna instrukcja

4 min18 lutego 2024