3 min2 kwietnia 2021

Transport do Holandii. Z jakimi firmami współpracujemy?

Chcesz wyjechać do pracy do Holandii? Ważną kwestią jest transport do Holandii, ale... jak go zorganizować? Możesz skorzystać z naszych zaufanych firm przewozowych!

Sprawdź więc, z jakimi przewoźnikami współpracujemy i dlaczego warto skorzystać z ich usług.

Transport do Holandii. Z nimi zawsze dotrzesz do celu!

Firmy, z którymi współpracujemy to w kolejności alfabetycznej: GTV, Krisrom i Widera. Każdy z podanych przewoźników oferuje przewóz naszych kandydatów bezpośrednio na zakwaterowanie. W Covebo listę kandydatów, których należy zabrać w weekend, wysyłamy w piątek po godz. 17:00. Specjaliści do spraw logistycznych dokładnie planują przejazd osób do Holandii, znajdując optymalne trasy dla kierowców. Następnie należy się spodziewać telefonu ze strony przewoźnika, aby potwierdzić wyjazd i poznać dalsze szczegóły podróży.

Transport do Holandii - Ile jedzie się z Polski do Holandii?

Można założyć, że od 12 do 20 godzin. Za standardowy bagaż uznaje się natomiast dwie torby, których waga nie powinna przekraczać 40 kg. Jedna może być przeznaczona na ubrania, a druga na przykład na jedzenie.

GTV: zabieramy spod adresu z całej Polski!

GTV to największy przewoźnik, z którym współpracujemy, a firma istnieje już od 1994r. Wyróżniają ją charakterystyczne zielone busy. GTV oferuje także usługę door to door. Co ona oznacza? Mianowicie kierowca odbierze nas z każdego miejsca w Polsce! GTV oferuje przejazd nie tylko do Holandii, ale także Niemiec i Belgii. Cena zależna jest od położenia na mapie Polski, więc im dalej od granicy z Niemcami, tym kwota będzie wyższa.

Co wyróżnia firmę GTV na tle konkurencji?

 • Usługa door to door na terenie całego kraju,
 • Codzienne wyjazdy do Belgii, Holandii i Niemiec,
 • Wi-fi w każdym busie.

KRISROM: południowy zachód jest nasz!

Krisrom to kolejna certyfikowana firma przewozowa.  Przewoźnik oferuje wyjazdy z i do Holandii, głównie z południowych i zachodnich rejonów Polski, a dokładna mapa z trasami dostępna jest pod adresem: http://krisrom.pl/mapa-kursow.

Z województwa opolskiego i śląskiego Krisrom odbiera spod adresu, a inne zawsze chętnie dla Ciebie dopytamy.

Transport do Holandii. Dlaczego warto wybrać Krisrom?

 • Odbiór spod adresu na adres z wybranych województw,
 • Konkurencyjna cena,
 • Możliwość wyjazdu w niedzielę rano,
 • Kierowcy z wieloletnim doświadczeniem.

WIDERA: południowy wschód należy do nas!

Widera to trzeci z przewoźników, z którym współpracujemy. Firma powstała w 2000r., a zaczynała od jednego busa, dzisiaj natomiast liczebność floty to ponad 200 pojazdów! Widera specjalizuje się w przewozach osób do Holandii i Niemiec. Lublin, Janów Lubelski, Rzeszów, Tarnów - to tylko niektóre z miejscowości, skąd zabiera przewoźnik. Widera odbierze Cię więc spod samego domu na obszarze województwa śląskiego i opolskiego.

Dlaczego warto zdecydować się na Widerę?

 • Odbiór spod adresu na adres z wybranych województw,
 • Klimatyzowane busy,
 • Konkurencyjne ceny,
 • Ponad 15 lat doświadczenia na rynku.

Wyjazd do Holandii z zaufanym przewoźnikiem

Podsumowując, każda z wymienionych firm przestrzega zasad związanych z COVID-19, co oznacza że w busach trzeba nosić maseczki, a pojazdy są poddawane dezynfekcji czy ozonowaniu.

Chcesz jechać do pracy do Holandii? Pomożemy Ci w zorganizowaniu przejazdu do Holandii, a kierowca przyjedzie pod wskazany adres. Gotowy? Sprawdź aktualne oferty lub zadzwoń pod nr +48 77 545 75 75.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Praca w branży CNC w Holandii - przegląd najciekawszych ofert pracy

3 min27 maja 2024