2 min6 listopada 2023

Zakwaterowania Covebo

Domy jednorodzinne, hotele, parki domów bungalow – wszelkie typy zakwaterowań w Covebo łączy jedno – chcemy byście czuli się tam jak w domu. Wyjazd do Holandii razem z Covebo może sprawić, że nie będziesz chciał wracać. Poczuj się u nas jak w domu! Czytaj dalej i sprawdź, dlaczego warto.

Certyfikat SNF

Wszystkie zakwaterowania Covebo są zgodne z europejskim certyfikatem SNF, który reguluje przestrzeń wymaganą na jednego lokatora, ilość łazienek czy gwarancję przestrzeni wspólnej. SNF weryfikuje wszystkie zakwaterowania Covebo przed użyczeniem ich pracownikom. Dodatkowo mieszkania poddawane są również kontroli wewnętrznego działu EU Facility Service Covebo, który dba również o to by w zakwaterowaniu pracowniczym czuć się jak w domu.

EU Facility Service Covebo

Wewnętrzny dział kontroli zakwaterowań gwarantuje naszym pracownikom tymczasowym dogodne warunki zamieszkania. Dba by zakwaterowania Covebo były wyposażone we wszystko, czego potrzebują nasi pracownicy, żeby wyjazd do pracy w Holandii nie kojarzył się z koniecznością obniżenia standardów mieszkaniowych.

W każdym zakwaterowaniu dostępna jest część wspólna, którą stanowi salon, kuchnia i łazienka. Ilość łazienek zależy od wielkości zakwaterowania. W kuchni swobodnie przyrządzisz posiłki, które możesz zjeść w pokoju lub skorzystać z wypoczynkowej części wspólnej, jaką jest salon z jadalnią. Poza dużym stołem znajdziesz tu też telewizor i dekoracje, które umilają mieszkańcom pobyt.

Kontrola i weryfikacja

Dział EU Facility Service Covebo działa z misją, którą jest: ten sam standard dla wszystkich mieszkań Covebo oraz ocena mieszkań na poziomie 5.0  wśród pracowników. By to osiągnąć sprawdzają i kontrolują stan zakwaterowań w trakcie ich użytkowania co 6 tygodni. Bardzo duży nacisk kładą na „Warm Welcome” pracowników. Aktualnie, kontrolami zajmują się opiekunki lokacji, które również kontaktują się z nowymi pracownikami, którzy przyjeżdżają do mieszkań. Najczęściej kontakt podejmowany jest w piątek przed planowanym wyjazdem.

Gwarancja

Decydując się na skorzystanie z zakwaterowania Covebo otrzymujesz gwarancję zadbania o wszystkie niezbędne naprawy czy też wymiany sprzętów. W zależności od działu, w którym rozpoczynasz pracę, otrzymujesz pokój jedno- lub dwuosobowy, w związku z czym możesz liczyć na prywatną przestrzeń. Poza działem EU Facility zaopiekują się Tobą nasi koordynatorzy, którzy oferują swoją pomoc w sprawach administracyjnych i organizacyjnych, związanych z pracą.

Nie zastanawiaj się dłużej, sprawdź nasze oferty pracy na stronie www.covebo.pl lub skontaktuj się z naszymi rekruterami pod numerem +48 545 75 75 – odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą w dobrze najlepszej oferty pracy. Nie czekaj, aż ktoś zajmie Twoje miejsce, wyjedź do pracy w Holandii z Covebo i czuj się u nas jak u siebie!

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Praca dla spawacza w Holandii – poznaj nasze oferty!

2 min12 kwietnia 2024

Pierwsze dni w Holandii. Praca w produkcji

2 min19 marca 2024

Pierwsze dni w Holandii. Praca w Technice

4 min13 marca 2024