2 min6 października 2020

Gdzie szukać pracy za granicą?

Poszukiwanie pracy może spędzać sen z powiek. Mnogość ofert i stron zwiększa się z dnia na dzień. Najważniejsze zatem wiedzieć, gdzie szukać pracy za granicą. Jednym z kierunków wyjazdów zarobkowych Polaków jest niezmiennie Holandia.
Ofert pracy w Holandii są tysiące. Trzeba zatem zastanowić się, który sektor danej branży interesuje nas najbardziej.

Gdzie szukać pracy za granicą - Duże portale, duże możliwości

Popularne serwisy z ofertami pracy skupiają sporą ilość ofert z polski i zza granicy. Znajdziesz tam oferty wszystkich możliwych sektorów i branż. Oferty pracy w Holandii, jakie proponuje agencja pracy Covebo, znajdziemy m.in. na portalach:
- pracuj.pl
- Infopraca
- Jobs.pl

Pracy w Holandii możemy szukać też na stronach, jakich jak Indeed czy Europajobs. Oferty specjalistyczne znajdziemy natomiast na stronach spawalnictwo.com.pl i stoczniowny.pl. To właśnie tam pracy szukają spawacze, operatorzy CNC i spece branży automotive.

Nie wiesz, gdzie szukać pracy za granicą i na co się zdecydować? Skorzystaj z formularza otwartej aplikacji!

Sprzedam, kupie i pracuje?

Nie tylko duże serwisy specjalizujące się w szukaniu pracy mogą pomóc nam w znalezieniu zatrudnienia. Przykładowo, serwis olx oferuje mnogość różnych ogłoszeń. Przy okazji poszukiwania nowych rzeczy, sprzedawanych przez innych użytkowników, możemy przejrzeć publikowane tam oferty pracy Covebo. A nuż coś wpadnie nam w oko i zainteresuje na tyle, by aplikować, a potem wyjechać do pracy w Holandii.

Portale społecznościowe a oferty pracy

Jak szukać pracy za granicą? Nie każdy lubi przeszukiwać strony z ofertami pracy. Na wielu z nich jeszcze przed rozpoczęciem przeglądania zawartości należy dokonać rejestracji. Znaleźliśmy sposób, by wielość rejestracji nie była konieczna. Covebo publikuje swoje oferty pracy w Holandii również na portalach społecznościowych, które odwiedzamy codziennie. Wciąż najbardziej popularnym serwisem społecznościowym w Polsce jest Facebook i tam również znajdziemy wiele ofert pracy. Odwiedzając instragram @covebo_work_office, dowiesz się natomiast, co słychać w agencji Covebo. Daje to możliwość poznania rekruterów i innych pracowników Covebo od strony bardziej osobistej.

Wszystko w jednym miejscu, czyli gdzie szukać pracy za granicą

Najwięcej informacji zawsze uzyskujemy u źródła, dlatego też polecamy regularne odwiedzanie naszej strony. To właśnie tutaj poznamy wszystkie szczegóły o danej ofercie pracy.

W razie pytań zachęcamy również do kontaktu pod numerem telefonu 77 575 75 75.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Pierwsze dni w Holandii. Praca w produkcji

2 min19 marca 2024