Pierwsze dni w Holandii. Praca w produkcji

Zdecydowałeś się zaufać Covebo i wyjechać z nami do pracy, ale zastanawiasz się, co dzieje się po przyjeździe pracownika do Holandii? Czy będzie ktoś, z kim będziesz mógł skontaktować się w razie problemu, czy by dopytać o nurtujące na początku kwestie? Nic się nie martw, poniżej znajdziesz odpowiedź na najważniejsze po przyjeździe do Holandii pytania.

Co przed wyjazdem do pracy w Holandii?

Najpóźniej w piątek, przed planowanym wyjazdem, otrzymasz od Twojego rekrutera maila z numerami do osób do kontaktu na miejscu. Jeśli wybierzesz opcję organizacji transportu do Holandii przez Covebo, otrzymasz również dane kontaktowe do przewoźnika oraz informację o wyjeździe.

WAŻNE! Przed rozpoczęciem podróży pobierz aplikację Covebo Square, w której będziesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów pracowniczych, takich jak umowa, salaris czy jarograf.

Przyjeżdżasz pod wskazany adres w Holandii. Skontaktuje się z Tobą opiekun lokacji lub wyznaczona do tego osoba.

Jeżeli coś Cię zaniepokoi lub pojawią się pytania dotyczące zakwaterowania – koniecznie skontaktuj się z osobami, wyznaczonymi do kontaktu!

Co dalej po przyjeździe do pracy w Holandii?

W Aplikacji Covebo Square znajdziesz umowę z Covebo Uitzendgroep B.V – tu ją podpisujesz! Tego samego dnia zaakceptuj ją w aplikacji, by bez problemu rozpocząć pracę w Holandii.

Rozpakuj swoje rzeczy i rozgość się w swoim nowym domu.

Pierwszy dzień w pracy

Koordynator skontaktuje się z Tobą i przekaże wszystko, co dotyczy Twojego pierwszego dnia pracy. Dostaniesz od niego również ubrania robocze, jeśli są one wymagane w Twojej pracy.

Jeśli to Twój pierwszy wyjazd do pracy w Holandii i nie posiadasz jeszcze numeru BSN, nic się nie bój. Koordynator umówi spotkanie w Urzędzie, w celu wyrobienia dokumentu – pojedzie razem z Tobą w wyznaczonym terminie, by pomóc we wszystkim.

Pamiętaj! By Twój dowód osobisty lub paszport, w dniu wyrabiania numeru BSN, były ważne min. 6msc. Jest to warunek konieczny i jeśli nie zostanie spełniony, rozpoczęcie pracy w Holandii nie będzie możliwe.

 Wszystko gotowe! Przygotuj się na rozpoczęcie nowej przygody. Zakasaj rękawy, nastaw się pozytywnie i ciesz się czasem spędzonym w Holandii razem z Covebo. W razie jakichkolwiek problemów pamiętaj, że nasi rekruterzy pozostają do Twojej dyspozycji. Staramy się, by wszystko było dobrze zorganizowane, dlatego liczymy na owocną współpracę.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Pierwsze kroki w Covebo. Jak wygląda proces rekrutacji?

6 min10 czerwca 2024