Poznaj teamy Covebo Polska

Covebo jest jednym kilkudziesięcioosobowym teamem, myślę, że trzeba o tym powiedzieć głośno, bo, mimo że współpracujemy ze sobą z różnych miast, to zawsze działamy razem i gramy do jednej bramki. Bardzo ogólnym podziałem teamów jest podział geograficzny, ze względu na umiejscowienie biur Covebo w Polsce. Nasze biura mieszczą się w Opolu, Kluczborku, Katowicach, Raciborzu i Rzeszowie. Czas poznać bliżej nasze teamy!

Team Covebo Opole

Przedstawienie Team Covebo zaczniemy od główniej siedziby, jaka jest nasz oddział w Opolu. To nasze centrum dowodzenia, w którym poza działem rekrutacyjnym, w sektorze produkcji-logistyki, pracują też działy: Marketingu, Supportu, Tech&Innovation, IT, HR, Administracji i Księgowości. Team Covebo jest mocno zróżnicowany i ciężko określić konkretną liczbę naszych pracowników – część z należących do Team Covebo Opole osób pracuje zdalnie. Biuro codziennie tętni życiem, szczególnie w (ulubionej) porze obiadowej, kiedy wszyscy na raz spotykamy się w kuchni. Każdy z nas potrzebuje czasem odpocząć, dlatego w biurach Team Covebo znajdziemy miejsce, w którym możemy spędzić czas na integracji i chwilowe oderwanie się od obowiązków.

Team Covebo Racibórz

Drugim, pod względem wielkości, jest łączony zespół rekrutacyjny RaciKato, czyli Team Covebo Racibórz i Team Covebo Katowice. Oba biura od zawsze mocno ze sobą współpracowały, może dlatego, że to właśnie tutaj mamy również techniczne oddziały rekrutacji. Rekruterzy Team Covebo Racibórz specjalizują się w rekrutacjach spawaczy, operatorów wózków widłowych, operatorów maszyn i w sektorze produkcji-logistyki. Team Covebo Racibórz charakteryzuje silne wzajemne wsparcie, również w sferze prywatnej – lubią spędzać wspólnie czas w pracy i poza nią.

Team Covebo Katowice

Sektor produkcyjno-logistyczny w Team Covebo Katowice prężnie współpracuje międzybiurowo jako RaciKato. Team Covebo Katowice w znacznej mierze jednak specjalizuje się w rekrutacjach technicznych na stanowiska: operatorów CNC, pracowników automotive oraz pracowników budowlanych. Mimo różnic w prowadzonych rekrutacjach, stażu pracy czy różnic osobowościowych Team Covebo Katowice jest przykładem dobrej komunikacji i relacyjności.

Team Covebo Kluczbork

Oddział w Kluczborku zajmuje się rekrutacją w sektorze produkcji i logistyki. Team Covebo Kluczbork jest najliczniejszym pod względem ilości rekruterów pracujących w dziale produkcji-logistyki. Team Covebo Kluczbork, po części odpowiada też za rekrutację osób z własnym zakwaterowaniem na terenie Holandii oraz za przygotowywanie umów o skierowanie dla naszych kandydatów.

Team Covebo Rzeszów

Obecnie najbardziej sfeminizowany Team Covebo to nasz oddział w Rzeszowie. Dziewczyny zajmują się tu głównie rekrutacją w sektorze produkcji-logistyki. Team Covebo Rzeszów prężnie rozwija również dział Foreign, współpracując ze zdalnymi rekruterami ze Słowacji i Czech, prowadzącymi rekrutację w każdym sektorze.

Każde z biur Team Covebo to istna mieszanka charakterów, które uzupełniają się wzajemnie oraz osób, które po prostu uwielbiają swoją pracę i zespół, do którego przynależą. W Team Covebo sama praca sprawia nam radość, która powiększana jest z każdą kolejną integracją. W Covebo lubimy pracować i lubimy się też bawić – znaleźliśmy idealny balans!

Jeśli i Ty chcesz dołączyć do naszego Team Covebo sprawdź dostępne wewnętrzne oferty pracy w zakładce Kariera w Covebo i stań się częścią Team Covebo!

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Pierwsze kroki w Covebo. Jak wygląda proces rekrutacji?

6 min10 czerwca 2024

Pierwsze dni w Holandii. Praca w produkcji

2 min19 marca 2024

Jak wyrobić numer BSN w Holandii?

3 min20 lutego 2024