3 min12 września 2023

Poznaj wartości DNA Covebo

Każda organizacja, dumna ze swojej kultury organizacyjnej, ustala wartości, jakimi powinni kierować się jej pracownicy. W Covebo wartości wypracowali sami pracownicy i na co dzień stosują je w swojej pracy. DNA Covebo opiera się na elastyczności, zaufaniu i satysfakcji. Połączenie tych wartości sprawia, że każdy z nas, czuje się dobrze w organizacji, w której pracuje i z chęcią rozpoczyna każdy kolejny dzień pracy.

Wartości DNA Covebo

Covebo to nie tylko praca w Holandii to przede wszystkim ludzie, którzy codziennie pomagają innym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu, jakim jest praca w Holandii. Współpraca wielu działów wewnętrznych Covebo opiera się na elastyczności, zaufaniu i satysfakcji.

Wartości DNA Covebo – Elastyczność

Elastyczność w Covebo opiera się na dopasowaniu i otwartości. Każdy z naszych pracowników Covebo codziennie dopasowuje się do zmieniających się potrzeb rynku, propozycji i rozmów wynikających z chęci rozwoju pracowników oraz organizacji, jak i dopasowując oczekiwania naszych kandydatów do ofert pracy w Holandii, jakie oferuje Covebo. Z tzw. open mind podchodzimy do wszystkich naszych pomysłów, wspólnie zastanawiamy się, jak mogą one usprawnić naszą pracę oraz jak powinny zostać wprowadzone w pozostałych zespołach.

Wartości DNA Covebo – Zaufanie

Poczucie otwartości na pomysły wzbudza, w  pracownikach Covebo, większe zaufanie do organizacji. Ta część wartości DNA Covebo opiera się na każdym kanale komunikacyjnym. Przede wszystkim ufamy naszym kandydatom, chcemy by i oni mieli poczucie, że prowadzone rozmowy kwalifikacyjne są profesjonalne, nasi rekruterzy wiedzą co robią, jednocześnie chcą, by im zaufano. Ufamy przede wszystkim sobie nawzajem – bez wewnętrznego zaufania Covebo nie rozwijałoby się tak prężnie.

Wartości DNA Covebo – Satysfakcja

Połączenie wyżej wymienionych kwestii w Covebo pozwala osiągać każdemu z naszych wewnętrznych pracowników satysfakcję z pracy – tego z kim pracujemy i czym się zajmujemy. Każdy z nas do pracy przechodzi z uśmiechem, obowiązki sprawiają mu radość a szeroki zakres możliwości rozwoju zawodowego w Covebo buduje motywację.

Wpływ wartości DNA Covebo na codzienną pracę

Wartości DNA Covebo, po prostu uzupełniają się z kulturą organizacyjną. W pracy zawsze znajdujemy czas na integrację, co pogłębia nasze wzajemne zaufanie i umacnia pracę zespołową. Integracje nie odbijają się na wykonywanych przez nas obowiązkach, wręcz przeciwnie – pomagają nam w zachowaniu równowagi między przyjemnością a pracą. Każdy z pracowników Covebo samodzielnie organizuje swój czas pracy, czuje sprawczość w swoich działaniach i dzięki temu mamy realny wpływ na towarzyszący nam codziennie work life balance.

Co warto wiedzieć o wartości DNA Covebo?

Chcąc aplikować na wewnętrzne oferty pracy Covebo, kandydaci powinni znać nasze wartości i utożsamiać się z nimi. Nic nie uzupełnia zespołu Covebo lepiej od różnorodności osobowości – dlatego nasze zespoły są takie wydajne. Covebo zmienia się niesamowicie, rozwija się, dzięki swoim pracownikom, w niezwykłym tempie. W związku z tym przyszły pracownik Covebo powinien po prostu lubić dobrą zabawę, być otwartym i lubić dynamiczne tempo pracy i rozwoju. Znając siebie, swoje oczekiwania co do rozwoju i posiadając dużą motywację do działania, każdy odnajdzie się w zespole Covebo bez problemu.

Jeśli jesteś osobą elastyczną, szukasz miejsca pracy, w którym możesz zaufać swoim współpracownikom, jednocześnie poczuć satysfakcję z pracy i chciałbyś zgłębić wiedzę dotyczącą otwartych ofert pracy w Covebo, zapraszamy do zakładki kariera, na naszej stronie www.covebo.pl

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy łatwo znaleźć pracę w Holandii?

2 min11 lipca 2024

Pierwsze kroki w Covebo. Jak wygląda proces rekrutacji?

6 min10 czerwca 2024

Pierwsze dni w Holandii. Praca w produkcji

2 min19 marca 2024