2 min1 września 2022

Słodka praca w Holandii

Zdecydowałeś się na wyjazd do pracy w Holandii i zastanawiasz się, w jakim sektorze odnalazłbyś się najszybciej? Poniżej przybliżamy pracę w sektorze produkcyjnym, a konkretniej pracę w zakładzie z ciastkami. No bo kto nie chciałby słodko spędzać każdego dnia w pracy!?

Słodkie oferty pracy Covebo

Praca w Holandii to coś więcej niż tylko praca przy taśmie produkcyjnej. W Covebo wychodzimy z założenia, że każda praca powinna sprawiać nam przyjemność, a czy jest coś lepszego od pączków i czekolady? Tak! Praca wśród pączków i czekolady. Poznaj oferty pracy w zakładzie z ciastkami:

Produkcja pączków

Buro Covebo w Almelo oferuje słodką pracę w Holandii za stawkę 11,30€/h brutto. Do pracy wystarczy zamiłowanie do pączków i znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Idealna praca dla miłośników czekoladowych fit-batoników

Pakowanie słodkich przekąsek w Leerdam. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź ofertę na stronie Covebo z atrakcyjną stawką 11,11€/h brutto z możliwością szybkiego awansu kierowana jest głównie do osób z własnym zakwaterowaniem w pobliżu.

Ptysie i eklerki meldują się na pokładzie pracy w Holandii

Produkcja eklerków to jedna z ofert Covebo Bunshoten. Stanowisko nie wymaga doświadczenia, wystarczy zamiłowanie do słodkich wypieków i chęć podjęcia pracy w Holandii.

Gofry, tarty i torty

Jeśli oddałeś swoje serce gofrom, to mamy ofertę też idealną ofertę pracy w Holandii dla Ciebie! Stanowisko wymaga znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, ale dzięki niemu możesz zająć się kontrolą jakości słodkich wypieków produkowanych w jednej z piekarni w Bunshoten.

Stała praca w Holandii

Wszystkie przedstawione przez nas oferty Covebo oferują swoim pracownikom możliwość awansu, na stanowiska operatorów maszyn, kontrolerów jakości czy kierownika liniowego. Dodatkowo większość zakładów oferuje swoim pracownikom zniżki na wypiekane produkty lub darmową degustację w czasie pracy. Produkcja ciastek w Holandii może rozwinąć Twoją karierę również w kierunku sektora logistycznego.

Zainteresowany słodką pracą w Holandii? Chciałbyś znaleźć się w jednej z naszych słodkich fabryk szczęścia? Nic prostszego! Skontaktuj się z naszymi rekruterami działu produkcyjnego pod numerem +48 545 75 75 i zapytaj o aktualne oferty pracy w Holandii przy produkcji donatów czy eklerków. Weź sprawy w swoje ręce i połącz przyjemne z pożytecznym.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Pierwsze dni w Holandii. Praca w produkcji

2 min19 marca 2024

Firmy transportowe Covebo – GTV Bus

4 min4 października 2022

Tygodniówki w Holandii. Zalety

4 min18 sierpnia 2022